| Macioc a întrebat:

intrebare pentru fete happy, Fetelor la voi va plac baieti imbracatzi sport sau mai elegant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elegant. Dar depinde de baiat adica daca este sportiv nu-l oblig sa vina cu smochingu' la scoala laughing.
De fapt imi plac cei obisnuiti, dragostea conteaza.happy

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu prefer pe cei imbracati sport

| jasmine11 a răspuns:

Aici depinde de caracterul fetei de exemplu mi-e imi plac baetii imbracati sport deoarece arata multa barbatie in iei iar ceii eleganti nu imi plac pentru ca arata ca un pepe lepebig grinbig grinlaughinglaughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu prefer baietii dezbracati love struck

| Muppet a răspuns:

Pai in general imi plac mai mult baietii imbracati sport dar la ocazii speciale prefer sa se imbrace mai elegant...

| antonG a răspuns:

La noi ne plac baietii care stiu sa scrie si sa citeasca.

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Poi eu spn sa te imbraki km iti plc tie;] Dar depinde si de okaziebig grin... eu una m imbrak ca un tricou asa mai lung, niste blugii, si niste papuci d sportbig grin... Orkm sper ca tm putut fi de ajutor:* Fundiitsa?:*

| annna a răspuns:

Cei imbracatzi sport

| sweetgirl22 a răspuns:

Mi-e imi plac baietii care stiu sa se imbrace si sport si elegant(cand e cazul)

| opierdevara a răspuns:

Sport`:X

| ZoOzOLe a răspuns:

Casual, clar!

| Deyux_5665 a răspuns:

Pentru mine una nu conteaza ambalajul!big grin

| CrazyStrike a răspuns:

Deci sport ma inbreac de acum sa ma iubeasca fetelebig grin

| Christyannna a răspuns:

Mie imi plac baietii mai eleganti dar nu f eleganti de gen blugi si o camasa happy

| RedHair a răspuns:

Asta depinde doar de ocazie. Eu, personal, nu suport baietii imbracati in roz tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu...ambele variante. imi plac baietii care se imbraca sport, dar mor cand vad un baiat imbracat elegant. :X mai ales pe iubi meu blushing

| yssuuu a răspuns:

Cel mai mult sport. Dar exceptii la bal sau nunti evenimente din astea...
In rest sport happy

| pinkypink a răspuns:

Depinde de ocazie