| xOneTwoThree199 a întrebat:

Intrebare pentru baieti,in special, de ce va plac sa pipaiti sanii fetelor? si in special pe ce fel de fete le pipaiti?

Răspuns Câştigător
| ANONIMUS251 a răspuns:

Buna

eu fiind baiat pipai doar fetele pe care le plac dar asta nu inseamna ca sunt nesimtit le pipai asa mai subtil happy

asta ci ''ce fel de fete le pipaiti '' nu se aplica la oricefel de baieti in general baietii pipaie fetele care li se par lor frumoase

de obicei noi baieti mai pipaim fetele ca sa le aratam ca le placem (stiu suntem ciudati )

Daca ti am fost de folos sa te-am facut sa razi nu uita sa imi dai fundita

| xOneTwoThree199 explică (pentru ANONIMUS251):

Dar nu le pipaiti si pe cele care nu sunt importante pentru voi?

| ANONIMUS251 a răspuns (pentru xOneTwoThree199):

Eu unul le pipai pe cele care imi plac

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Eu nu pipai ci apuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare laughing

cat despre " Dar nu le pipaiti si pe cele care nu sunt importante pentru voi?" un baiat o sa "pipaie" doar o fata sau mai multe, care le place si o fata o sa lase un baiat care ii place sa o pipaie. stiam asta din generala. adesea vedeam cum o fata se "simte" naspa caand cutarica o pipaia, dar cand era "modelul" clasei, ranjea pe sub mustati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne place.

| NH4OH a răspuns:

Salut.
Băieții sunt curioși, foarte curioși, mai ales cu fetele pe care le plac și sunt în căutare de ce este nou.
Sunt curioși cum se simt, dacă-s moi și pur și simplu, ca fapt divers, vor să încerce, să se dea mari și mai știu eu ce. Acesta mai este un mod de a excita ( între iubit și iubită ) sau de a părea pervers în club, în fața unei bombe pe care vrea să o agațe.
Băieții mereu explorează, mai ales că ei nu au ce avem noi.
Baftă. Fundă?

| Denly a răspuns:

Aşa ne-a lăsat Dumnezeu. big grin