| Axel93 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete daca se poate....credeti ca e rusine ca un baiat sa fie virgin la 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| iubesc a răspuns:

Nu e deloc o rusine. Tu stii cand esti pregatit o sa vina momentul cu cine trebuie.

20 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Respect pentru el! Nu este nicio rusine.Sa fie mandru de el.Nu exista urme de regrete, constiinta libera, curata, PURA!

| mona a răspuns:

Nu e rusine, in ziua de azi e ceva de apreciat asa ceva

| Auslesse a răspuns:

Asa si? care-i problema?
stai linistit si nu te lua dupa toate pustoaicele astea, care la 14-15 ani, dau lectii!

| mat31new a răspuns:

Mai demult lumea era virgina pana se casatorea.

| Danysan a răspuns:

Daca gasesti un abiat asa poti gandii in doua moduri depinde de tine:1-Fie e prea naspa si nu a gasit vreo fata sa-i palca cu care sa o faca.
2-Nu a gasit persoana potrivita si ar trebui sa apreciezi asta.

| LineGuide a răspuns:

Nu e nimic anormal, dar precum vezi te poate marca psihic. Nu e o graba sa devi un om ca toti ceilalti, asa cum consideri tu, dar nu trebuie sa faci pasul prea repede, sau cu cine nu trebuie, numai ca sa uiti ca asa ceva s-a putut intampla.
Mult noroc!

| TreiSurori a răspuns:

Nu e rusine, cunosc si fete virgine la 25

| Danysan a răspuns (pentru TreiSurori):

Pe bune laughingAs vrea sa le cunosc si eu daca nu te deranjeaza.

| mdaria a răspuns:

Nu este o rusine, chiar e ceva divin. Felicitari, nu ai pierdut nimic! Ai tot timpul din lume, iar prima fata cred ca va fi foarte incantata.

| g4mma a răspuns:

Da, ba chiar ar trebui exclus din societate pentru ca nu e ca ceilalti.

| Negoiu a răspuns:

Nici o problema, de ce sa fie rusine?

| SelenaMe a răspuns:

Eu ca baiat nu cred ca e rusine. Exista nu stiu cate motive pentru care nu a facut-o si intelegem. Daca alti baieti nu o fac atunci nu trebuie sa aiba si el spirit de turma sa o faca si el. Poate el e cu fata care potrivita dar fata e prea mica. In situatie ca aceasta am fost si eu aveam 19 si eram cu o fata de 14 ani, deci iti dai seama ca nu puteam avea relatii sexuale cu o fata de 14 ani si oricum nu vroia. Nu trebuie neaparat sa fie un stramb, poate nu a avut ocazia sa o faca din n motive (nu stua sa le mentionez). Intr-o relatie mai sunt si alte lucruri importante. Stiu ca multi baieti isi doresc acest lucru, sa nu mai fie virgini si sa aiba o fata cu care sa o faca. Trebuie rabdare. Daca vrei sa mai vorbim despre acest lucru lasa-mi un mesaj cu idul tau.

| tranquilaaa a răspuns:

Nu!

| AllePuffu a răspuns:

Da rolling on the floor in ziua de azi baietii se lauda de la 14-15 ani ca nu mai sunt virgini, si tu la 20 esti rolling on the floor

| Axel93 explică (pentru AllePuffu):

1 la mana mi se pare aiurea sa te lauzi laughing si 2 sunt virgin dar am habar cu ce se mananca laughing voiam doar sa stiu un raspuns sincer happy

| Axel93 explică (pentru AllePuffu):

Daca zici tu laughing asta e...o intrebare poza de la avatar iti apartine?big grin

| Lovetolove a răspuns:

Ai stat intr-o pestera pana acum sau ce?
Sau mamica ta e una din acele femeii care nu concepe sa existe alta parte feminina in viata ta? smug

| Mocanu_Camelia_1997 a răspuns:

Daaaa e, frate sunt alti baieti care se dezv. la 14-15 ani, asculta sfatul meu du-te pe varianta si ea o fata sa te dezv.(daca nu ai prea mult magnet la fete)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mocanu_Camelia_1997):

Mwaaaaiii, tu in contractul de munca nu ai citit ca locatia prestarii de servicii nu se desconspira? ti se va retine 20% din salariu pe trei luni de zile

| butterfly016 a răspuns:

Buna, nu e e deloc rusine daca nu ai facut asta pina acum probabil nu ai gasit fata potrivitaa si e total gresit sa spunem ca nu ai noroc la fete sau nu stiu ce, din contra fata care va fi prima pentru tine va aprecia asta dupa parerea mea o rlatie perfecta e atunci cind ea pentru el e prima si ultima iar el pentru ea e unicul, deschizind o paranteza in ziua de astazi mai rar intilnesti un adolescent care nu a avut relatii niciodata si e tragic sa vezi cum la virsta de 13, 14, 15 ani ea/el au facut-o cind de fapt organismul lor abia la 18 ani e pregatit pentru asa ceva.