| madu16 a întrebat:

E rusine ca un baiat sa fie virgin la 20 de ani? big grin

Răspuns Câştigător
| Z6 a răspuns:

Da intrebarea mea este : E mai mare rusinea sa ai 2 copii pe la 15 ani, decat sa fii virgin la 20? Decat sa faci un lucru fara cap, mai bine nu-l fa. E ceva. de laudat! Sa fii virgin la 20 de ani, asa ceva, nu se mai gaseste in Romania. ci foarte rar!
Omu care e virgin la 20 de ani, stie de ce e : Pentru ca nu si-a gasit acea persoana potrivita! Sau nu e pregatit pur si simplu de acest pas. lucrul asta se face cand simti nevoia, CU PERSOANA POTRIVITA.

12 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

fiecare cu mentalitatea lui dar sa nu intarzii prea mult...

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Rusine cu siguranta nu, sunt alte lucruri de care unei persoane ar trebui sa-i fie rusine, este doar putin ciudat happy.

| Seby90 a răspuns:

Nu trebuie sa stie nimeni ca esti virgin, sunt lucruri personale.

Dar ca sa iti raspund la intrebare direct, nu nu este.

| Zenit313 a răspuns:

Da

| feraryyy78 a răspuns:

Dar de ce sa fie rusine? Trebuie sa spui cuiva?

| july00 a răspuns:

Nu!

| SadBoyForever a răspuns:

Salut, intamplator am dat peste intrebarea ta.
Si eu am 21 de ani si sunt virgin, sunt trist din acest motiv, insa m-am obisnuit, recunosc ca sunt foarte timid, in fine eu ca baiat cred ca nu este rusinos sa fi virgin la 20 de ni, eu unul sunt virgin la 21 de ani si nu mi-e rusine

| dishea a răspuns:

Nopetongue

| P1dgey a răspuns:

Parerea mea e ca nu e rusinos sa fii virgin la 20 ani. Ce e si mai important e ca daca nu ai avut contacte sexuale pana acum e foarte bine ca riscai alte probleme daca organismul tau nu este pregatit. Acum la 20 ani e bine sa incepi o viata sexuala si esti si mai bine protejat

PS:Nu E O Rusine E Ciar Un Avantajwinking Funda:X

| valiboricean a răspuns:

NUUU din contra e o mandrie sa stii ca in ziua de azi copii pierd virginitatea de la 12, 13, 14, 15 ani

| ogrGeT a răspuns:

Nu! Chiar deloc, este un lucru bun.
Mai ales sa rezisti pana cand te vei casatri partenera ta va fi super impresionata si multumita.