| Erikul a întrebat:

Pentru toți cei care vad aceasta întrebare care e cea mai tare mod de a face sex oral anal sau normal și de ce?

5 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Cel care iti place tie.
Important este sa ne spui ordine pe care o preferi. O. A sau N?
Dece iti place te lasam tot pe tine sa ne spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vreodată o să ajungi pentru femei bărbat de tip - ÎNLOCUITOR DE VIBRATOR MARE - o să rămâi - ȘOCAT PE VIAȚĂ - când o să vezi cum fac sex DOAMNELE serioase și frumoase și elegante care nici măcar nu se UITĂ înspre bărbații care trec pe lângă ele.

Să mergi într-un tribunal să vezi cum merge o avocată mare și toată lumea se uită la ea și o salută și ea nici măcar NU se uită înspre oamenii ăia care sunt tot avocați sau oameni care au văzut-o la televizor și merge cu privirea înainte și fără să clipească.

La tipul ăsta de femeie mă refer că vei rămâne ȘOCAT PE VIAȚĂ când vei vedea cum face sex cu un bărbat și îl pune și în poziții exact cum vrea ea și bărbatul trebuie să stea și NEMIȘCAT 40 - 60 de minute până face ea sex cu el cum vrea ea și cât vrea ea.

Asta DACĂ vei ajunge vreodată să te caute femei ca aia ca să facă EA sex cu tine cum vrea EA și cât vrea EA, nu cum vrei tu.

| Alina0124 a răspuns:

Citez vorbele unui om mai învârstă "în fund nu-i sănătos, în gură nu-i frumos". Cel mai tare mod e să faci DRAGOSTE.

| user11080601008 a răspuns:

Sexul e "tare" atunci cand faci asa cum iti place tie cu o persoana care te face sa te simti confortabil si te respecta atat pe tine cât si plăcerea ta. sunt moduri diferite de a te simtii bine atunci cand ai un partener. sexul oral, anal si normal sunt diferite din motive evidente iar nu toti pot avea aceeasi parere legate de toate 3 pentru ca fiecare se simte bine in felul lui si face ce considera ca este mai placut atat pentru sine cat si pentru partener.

| Gugustelut a răspuns:

Dupa intrebare, mai intai incearca sa faci sex... ca idee