| cristi10grei a întrebat:

Am o întrebare, pot răspunde si fetele dacă au sânge în instalația. Răspunsuri sincere să fie ....Care este cea mai fierbinte fantezie pe care o ai? Eu am îndeplinit câteva. Dar mai am.

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

O fantezie de a mea ar fi să-mi fac o casă-n copac într-o pădure bântuită, chiar de ea pădurea Baciu, şi să locuiesc acolo. happy

| Catrice a răspuns:

E frig,le îngheață sângele daca nu are cine să-l încălzească.
E mișto sa stai in fața focului,cu una in mana sa te încălzeasti, in timp ce în cealaltă mână o tii și îți plimbi degetul pe corpul ei, îi mai atingi buzele cu ale tale, îi mai deguști dulceața, îți mai umezește gura...ma duc să-mi iau o sticla de vin și un pahar să-mi îndeplinesc fantezia.

| Sofer a răspuns:

Sa o fac pe balcon și în lift.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Trimite peste o luna (dacă doar atât ai fost suspendat) un mail la TPU sa iti scoata suspendarea. Nu trece de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o fantezie nebuna sa nu fiu single tongue Inca n-am indeplinit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-o cabană de munte, în fața unui șemineu plin de jar, cu o cană de ciocolată hot și o carte bună. big grin

| cristi10grei explică (pentru anonim_4396):

Super tare așa da

| Bariel a răspuns:

Am eu o fantezia pe care nu am reusit sa o indeplinesc deoarece partenerele si ptostituatele cu care am fost nu au acceptat sa-mi indeplineasca dorinta nebuna. Fantezia este o vanatoare, eu sunt vanatorul si ea prada, ea trebuie sa fuga de mine dezbracata si eu trebuie sa o prind tot dezbracat, cand o prind ea se zbate, iar eu trebuie sa o penetrez in anus ca sa se potoleasca.

| Nyarlathotep a răspuns:

Am o fantezie fierbinte de tot cu colega de camera a prietenei mele, o persoana extrem de enervanta care ne scoate din sarite si pe mine si pe prietena mea si cu un accent enervant. Am o fantezie sa iau la mine o sticla cu mustar diluat in 500ml de apa si cand ajung in camera la fete sa ma duc repede la buda sa beau toata sticla si cand ajung in camera sa vomit peste colega de camera, peste pat etc. Nici eu si nici prietena mea nu o suportam. Bineinteles ca as avea multe probleme daca as face asta, asa ca ramane doar la nivel de fantezie.