| Anonimalex6996 a întrebat:

Salutare,
Ce fantezii aveți? Dar v-ați îndeplinit vreo fantezie? Dacă da, care?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Eu imi pun in practica toate fanteziile in prima ocazie pe care o am sau creez happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Goete):

Asa frateeee bravoo

| Anonimalex6996 explică (pentru Goete):

Bine faci. Insfarsit cineva care răspunde la ce se întreabă și nu o da în poezii

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da mi-am indeplinit-o, sa fiu legat de pat

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Uff... legat de pat poti fi si bolnav in metastaza.
Sper ca te leaga de pat niste tipe sexy si nu altceva?

| Anonimalex6996 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Și eu am făcut o sa fiu imobilizat și ea sa facă ce vrea din mine

| Goete a răspuns (pentru Goete):

A... acum am inteles raspunsul tau, cand i l-ai explicat din nou.
Se pare ca Am nevoie de subtitrare laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Goete):

Evident frate la ce credeai ca ma refer, vreau sa fiu legat de pat si fetele sa profite de mine

| RAY a răspuns:

Sa poate simti sentimente =asta e o fantezie ca sarpele vorbind cu eva si adam

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fanteziile sunt fantezii. Nu le poți satisface în totalitate în realitate.

| Goete a răspuns:

Eu cred ca daca stai o viata doar cu fantezii si nu faci nimic pentru a le pune in practica, e nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanteziile nu se expun, e ceva confidențial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acestea sunt lucruri personale la care nu vreau sa raspund, la cum ma cheama, cati ani am, ce imi doresc, ce fantezii am.

| ionur a răspuns:

-_-