| 12345678877 a întrebat:

Fetelor, în general, când faceți sex, gemeți de plăcere sau pentru a-l face pe el să se simtă mai bine? Poate o femeie să geamă din alt motiv?

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Eu gem de plăcere, tu dulceață de plăcere.

Și sigur că pot exista și alte motive: sa mimeze orgasmelul, le dor capul prea tare etc etc

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

De placere...nu am de ce sa gem din alt motiv, daca ma doare ceva sau nu ma simt bine..clar las momentul intim pe mai tarziu

| IonelaBeaut2 a răspuns:

Da, din durere, plictiseala, sau ca ii prea linişte in camera