| Angell0 a întrebat:

Întrebare pentru fete: De ce gemeți când faceți sex? Este adevărat că de cele mai multe ori, gemeți ca să-l aduceți pe partener la extaz și nu neapărat că vă simțiți chiar atât de bine? Bărbații cum pot să fie silențioși și să nu geamă chiar dacă se simt bine, iar voi de ce nu sunteți la fel de silențioase precum bărbații, în timpul actului sexual și scoateți acele sunete? Există și alte motive pentru care o femeie ar geme în timpul sexului?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident, de placere gemem, dar numai daca vrem, in rest, putem sa fim la fel de tacute precum pestele!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Daca ai avea ce *** probabil nu si baga 100 de intrebari doar de sex ca sa iti raspunds doar fetele. Si da. Se geme din placere de obicei (daca e teatru inseamna ca e un sex de tot rahatul )

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu gem pentru ca imi place si cand sunt aproape sa termin si eu, foarte rar termin in fine, ma apuca tipatul cateodata big grin

| Suki08 a răspuns:

Multe fete se prefac, altele o fac din instinct

| bybs1234 a răspuns:

Femeile au mai multe zone eterogene si astfel ca plăcerea unei femei este mult mai ridicată fata de cea a unui bărbat, pana si bărbații gem in anumite situații, uneori extazul este prea mare