| xEu a întrebat:

Rapuns urgent. M.am sarutat prima oara cu prietenul meu si am facut french, insa mi. a spus ca se vede ca nu am experientav. Si e adevarat, chiar nu stiu cum se saruta. Adica ce faci cu limba? I. o impingi pe a lui, o incrucisezi, ce faci? Va rog, fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| DenissA15 a răspuns:

Nu te supara dar cati ani ai? cati ani are el? el a cam dat dovada de nesimtire k nici el nu a sarutat perfect de prima data.Nu trebuie sa-ti fie rusine sau teama.nimeni nu e perfect in saruturi...:d iar cu limba nime nu iti poate explica ce sa faci aia simti pe moment((mie asa mi se intampla de obicei.)))

| xEu explică (pentru DenissA15):

Eu am 14 si el 16 face curand happy

| DenissA15 a răspuns (pentru xEu):

Dintre mine si pr meu e mai mare diferenta.dar mie nu mi s-a intamplat sa-mi spuna asa ceva.nu stiu ce sa zic

8 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar ar trebui sa intelegi ca nu e nimeni expert in sarutat din prima. Exerseaza, asta e cheia. Lasa-te in voia sentimentelor cand il saruti, nu te gandi la ce crede el sau daca faci bine sau nu. Azi e mai rau poate, peste o saptamana va fi mai bine. Exercitiu, draga mea happy

| Yukari a răspuns:

Din punctul meu de vedere baiatul a dat dovada de nesimtire spunandu-ti asa ceva. Si la sarut stai linistita draga mea, faci ceea ce simti tu, cu totii avem unele dileme la inceput.

| MonterDoc a răspuns:

In nici n caz nu o impingi pentru ca ii vei da senzatzia ca nu vrei sa il sarutzithinking in rest poti face am ce vrei uh cu eathinking si da nu a fost frumos din partea lui ca tzia spus asa ceva... dar insa la fel de adv e ca depinde si cum a spus'o.winking

| cosmin2344 a răspuns:

E ca si cum ai musca dintr-o piersica coapta si zemoasa, lasa-ti mintea libera si trupul isi va urma instinctele primare

| Mishlin a răspuns:

el cred ca era bun tare din prima la sarutat oricum yukari are dreptate a dat dovada de foarte multa nesimtire la faza asta.si draga mea asta nu prea are cum sa tio explice cineva in cuvinte pentru ca e o chetsie ce vine de la sine.tu oricum nu trebuie sa te simti jenata pentru ca nimeni nu s.a nascut invatat.winking

| xEu explică:

Va multumesc mult amandurora pentru raspunsuri, mai astept cateva insa. happy Dar spuneti.mi. voi cum faceti?