| cristinaaa999999 a întrebat:

Iubitul meu spune ca nu ii place sa faca oral, dar atunci cand ii propun, el ma provoaca sa il conving sa vrea, sa o faca... Deci cum sa gasesc mai multe moduri de.al convinge?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea folosi atat frisca cat si/sau miere pe care sa-l pui sa o indeparteze folosindu-se doar de limba. In caz contrar sau de refuz, sa-l tai de la ratia de sex o anumita perioada de timp. big grin

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că dacă nu obții trei orgasme minimum de la limba lui, nu mai primește nimic de la tine!

| cristimihailov a răspuns:

Pe ideea... nu lingi, nu impingi... gasesti metode sa i-o explici pe intelesul lui.

| cristimihailov a răspuns:

Pe ideea... nu lingi, nu impingi... gasesti metode sa i-o explici pe intelesul lui.

Sau poate asta ar fi un motiv sa iti revizuiesti igiena in anumite puncte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci omului nu-i place savarina... Nu stie ce-i bun. Sau are chef de glumite. Caz in care il prinzi si tu mai pe ne pregatite cand e prin zona si Jap! cu botu... Poate atunci ii da de gust laughing

| JustStitch a răspuns:

Poti sa iti spui ca o sa-i faci si tu daca iti face el primul