| bebethomeu a întrebat:

Buna big grin as vrea sa va intreb cat timp trebuie sa-mi faca iubitul sex oral pentru a ajunge la orgasm? big grin va rog fara raspunsuri rautacioase ca nu este de rashee hee +funda

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Stiintific demonstrat intre 15 minute si 30 de minute

| N0xEterniS a răspuns:

Http://www.unica.ro/......-7486.html

Citeste, poate te ajuta!

| Grimmjow69 a răspuns:

Orgasmul nu este un act reflex, pentru a se regasi doar printr-o sugestie elementara. Este un reflex conditionat, ce se obtine prin tatonare in cadrul experientei sexuale.

Se poate ajunge la orgasm cu sau fara partener, prin excitarea mecanica a anumitor parti din anatomia sexuala.

Un factor esential in obtinerea orgasmului este "trairea" fantsmei sexuala proprii, precum si libidoul.

Daca "desprinderea" nu este realizata (datorita unor factori de obstructie a momentului sexual), se risca nerealizarea orgasmului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' cine crezi ca suntem noi sa stim? Depinde de foarte multi factori, mi-e lene sa zic mai multe.

| intelboss a răspuns:

Normal intre 15-20 de minute asta depinde in primul rand de el daca stie sa iti stimuleze acei senzori care creeaza aceasta senzatie si 2 depinde si de starea ta. daca esti super obosita de exemplu poti sa te opresti si la jumatatea actului fie sa adormi fie sa nu mai ai chef de nimic. sau sa insiste mai mult intr-un singur loc si sa iti creeze o stare de disconfort. asta doar voi puteti sti

| docil a răspuns:

Cat timp vrea pasarica ta! tongue