| ovi2223 a întrebat:

Am o intrebare, sper sa ma puteti ajuta. Am facut anumite "jocuri" cu prietena mea, dezbracati fiind amandoi. Ea este virgina. Am stat intr-o anumita pozitie si din miscarea aia.mie mi-a venit sa ejaculez si cu cateva secunde inainte sa ejaculez ne-am oprit am ejaculat si apoi gata ne-am oprit de tot din momentu ala. Pozitia era asa ciudata statea cu spatele la mine iar penisul era intre fese nu in vagin desi atingea si vaginu si aveam miscarea specifica atunci cand un barbat se mansturbeaza.. bun intrebarea este : poate sa ramana insarcinata? ma gandesc ca a iesit lichid preejaculator acolo si a ramas acolo desi ea a pus mana dar ma rog. Dar sperma in niciun caz! Va rog frumos lamuriti-ma! VA multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Stai lininstit, ca nu s-a intamplat nimic, daca iubita ta este virgina si tu nu ti-ai bagat penisul in vagin, putea sa fie el asezat oriunde, nu poate ramane insarcinata atata timp cat nu ai avut contact sexual cu ea.Stai linistit!

| ovi2223 explică (pentru Keith):

Off multumesc dar ma tot gandesc daca lichidul ala preejaculator nu poate sa ajunga sus..adica spermatozoizi din el sigur nu pot ajunge ..sus? si inca o chestie era in ultima zi de ciclu adica cu o zi inainte i se terminase.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A iesit sperma, mai baiatule.Ai spus ca ai ejaculat.Si aveai miscarea unuia care face sex. Unul care se masturbeaza si-o freaca in mana.Nu intre fesele ei.Nu ramane, atata timp cat nu ai penetrat-o si sperma nu a ajuns in interior.

| ovi2223 explică (pentru darrio2007):

Pai miscarea aia se facea cand stateam asa si penisu era intre fese atingea si vaginu si ma rog. si cand am simtit ...ca vine.m-am tras.

| Keith a răspuns (pentru ovi2223):

Ce daca atingea vaginul, daca nu ai penetrat-o si ea inca e virgina, totul e in regula, nu se intampla nimic.Bafta!

| M25M a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in interiorul vaginului esti ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să avem un nepoţeeel.

N-ai grijă, totul e ok happy.

Data viitoare ai grijă.

| xJustJuss a răspuns:

Esti nebunlaughing)."Jocuri" cu o fata virgina? In fine nu ramane.

| 12789 a răspuns:

Nu are cum sa ramana gravida din moment ce nu ti-ai bagat penisul in vaginul ei. dar totusi poate sa isi faca un test de sarcina sa stai linistit laughing

| ovi2223 explică:

In momentul in care am ejaculat am ejaculat pe lenjeria mea ..nu mai aveam niciun contact cu ea.

| MomentsToRemember a răspuns (pentru ovi2223):

Nici o grija! NU poate ramane insarcinata happy

| ovi2223 explică (pentru MomentsToRemember):

Off multumesc dar ma tot gandesc daca lichidul ala preejaculator nu poate sa ajunga sus..adica spermatozoizi din el sigur nu pot ajunge ..sus? si inca o chestie era in ultima zi de ciclu adica cu o zi inainte i se terminase.

| MomentsToRemember a răspuns:

Stai linistit, orice joaca e sigura daca nu ajunge sperma in vagin. si nici atunci nu inseamna ca ramane insarcinata...Trebuie sa fie in perioada fertila, adica doar 1 zi din luna, ziua in care se [produce ovulatia. Ovulul traieste 24 ore. Spermatozoizii 48 ore. Mai exact: daca ati avut contact cu o zi inainte de ovulatie sau in ziua ovulatiei poate ramane insarcinata. In rest nu.