| Gheorghe_Ionut_1975 a întrebat:

Cum fac sex doua lesbience?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Isi freaca "pasaricile" una de alta, se masturbeaza reciproc, isi fac oral reciproc, folosesc diverse obiecte cu care reusesc sa se excite si penetreze. Este un adevarat spectacol sa urmaresti 2 lesbiene inventive, lipsite de inhibitii, care au un corp frumos, si sunt si atragatoare si apetisante. big grin

| SG1995 a răspuns:

Ți-aș spune că filmele porno sunt răspunsul la întrebare, dar nu le recomand minioriilor. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Cu talent si smecherie.
Dar sunt sigura ca ai vazut filme porno pana acum.

| CdeMetal a răspuns:

Cu degetele, cu vibratorul si cu limba.

| Gheorghe_Ionut_1975 explică (pentru CdeMetal):

Mi-a spart cineva contul scuze!

| Bernardus a răspuns:

Mana limba strap-on-uri dildouri vibratoare

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Isi freaca clitorisul una de alta. E mult mai bine pentru ele decat sa se penetreze (cu vibratorul), deoarece clitorisul este mai excitat decat vagina. Plus se mai saruta si isi fac oral (69).

| Camuflaj2017x a răspuns:

Cu vibratorul, cu mana si cu limba.