| alexyis a întrebat:

Cum credeti ca pot sa fac in asa fel incat sa nu mai par o ciudata stiu ca e o intrebare bizara dar cum?

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Parerea mea este ca daca pari o ciudata in ochii altora e doar parereA lor. Nimeni nu e obligat sa te placa iar cei care te plac nu te vor pune sa te schimbi. Nu trebuie sa te schimbi ca sa arati bine in ochii altora, cum am spus si mai sus Nu toti trebuie sa te placa. Nu trebuie sa te schimbi k asa zice nu stiu cine ca e mai popular. Toti avem caltati si defecte iar persoanele care vor vrea cu adevarat sa te cunoasca te vor accepta asa cum esti.

1 răspuns:
| alexyis explică:

Mersi mult