| Ionut6999 a întrebat:

Am o intrebare urgenta. Am o colega in clasa pe nume Maria, nu stiu si de cand am venit in oras si am inceput sa invat la gimnaziu am simtit ceva pentru ea. Insa parca soarta pur si simplu sta impotriva noastra. Niste colege, erau invidioase pe mine si ii tot spuneau lucruri rele despre mine, si parca de fiecare data cand vreau sai marturisesc ceea ce simt, nu stiu ceva ma impiedica, ori ea pleaca din clasa si eu nu mai apuc, ori n-am destul curaj. Va rog ajutati-ma! dau fundita! sunt disperat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o in oras fa-i complimente zambestei flirteaza cu ea. daca si ea continua a flirta te place. daca nu poate e timida sau te consdidera un amic si atat.in orice caz invit-o in oras vorbiti voi ceva si i spui ca iti place de ea.sau nu stiu duo intr-un loc frumosmm si sarut-o asa ia-o pirn surprinderebig grin
daca ea nu vrea sa continue sau te respinge probabil ca nu te place dar nu deveniii nici obsedat de ea ca apoi o sa-ti para rau.big grin sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| Andrada_5314 a răspuns:

Cere.i tu nr de telefon sau invit.o undeva unde nu puteti fi deranjati, exista metode!

| Ionut6999 explică:

Uitati raspundeti-mi la trenuldela4@yahoo.com, pai mai am detalii ca: eu de atatea ori am facut lucruri ce ar impresionao insa nu au avut succes. In al doilea rand, totusi ma respecta putin pentru ca sunt nostim si am talent de comediant. va rog spuneti-mi ceva