| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare dilema, am avut in ultima zi de mentruatie o relatie sexuala cu prietenul meu, nu sa ejaculat in mine credeti ca pot ramane insarcinata?[tin sa mentionez ca nu am folosit nici o metroda contraceptiva].

6 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

Nu,nu poti ramane insarcinata daca nu a ejaculat in tine, din cate stiu nu poti ramane insarcinata chiar daca ejaculeaza in tine inca 2-3 zile dupa terminarea mentruatiei. sper ca ti-am fost de folos di te-am mai linistit.

| getutageo a răspuns:

Mai la voi inca nu stiti la ce foloseste prezervativu si anticonceptionalele sunt atatea boli care se transmit prin cale sexual iar conceptionalele sa nu ramai insarcinata ...va inteleg ca este mai frumos fara prezervativ dar totusi

| teoriazambetului a răspuns:

"o mare bucurie" am avut acum o ora ca iar mi-a venit stopul... si m-am linistit oarecumbig grin[adica e de bine nu? nu e abundent doar picturi.big grin]

| deablos a răspuns:

Buna,prietena mea tot a avut asa in ultima zi am facuto.si nimic adoua zi dar a treia zi s-a sculat si avea citeva pete de singe, mai la citeva zile vorbeam pe net si imi zice acusi vin ma duc pin la baie ca mie greta ...era sa cad de pe scaun.dar n-a fost de la asta a mincat dulciuri pe stomagul gol.cea mai mare sperietura din viata mea.pe bune.nu e de glumit cu asta.cred ca mai trebuie de asteptat sa treaca cu totul. bafta!

| frumusica_4910 a răspuns:

Da