| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare mare problemacrying. Eu si prietenul meu cel mai bun ne-am indragostit de aceeasi fatastraight face. Treaba este cam de 1 an dar in ultimul timp am cam inceputa sa ne certam oarecum.Nu stiu ce sa fac...sad. pe cine sa aleg.cryingcryingcrying

Sfaturi? plizz...

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cred ca nu stiti ceva Prietenii nu trebuie sa se certe pentru o fatahappy poate ca ei nu ii place de nici unu din voi.

| Papusik a răspuns:

Daca crezi ca fata te va iubi foarte mult si nu te va face sa suferi si vei fi mai fericit alaturi de ea si nu te va rani etc,
Alege fata, doar nu o sa te casatoresti cu prietenul tau cel mai bun.
Dar daca vei ramane cu fata impreuna pnt putin timp si te va insela si nu vei fi fericit etc ar fi bine sa-ti alegi prietenul.
Succes! Afla mai multe despre fata ca sa vezi daca se merita sa iti lasi prietenul pnt eea.

| euI a răspuns:

Eu zic sa alegi prietenul fete mai sunt :dwinking

| Deea a răspuns:

Eu zic sa nu faci greseala sa alegi pe unul dintre ei. Daca baiatul acele iti e prieten adevarat atunci nu o sa fie gelos ca stai cu fata, si de asemenea nu o sa te puna sa alegi. Nu te lua dupa deyu, ca il cunosc si nu prea stie sa isi aleaga prietenii. Nu cu prietenul tau cel mai bun iti petreci restul vietii, cu fata aceea(daca e sa ramaneti impreuna). pribabil acum nu stii pe cine sa alegi pentru ca esti tanar, dar cand o sa mai cresti o sa iti dai seama ca o familie pe care ti-o poti face e mai importanta decat un prieten. nu zic ca prietenii nu sunt importanti, dar daca renunti la o fata pe care o placi pentru ca se supara prietenul tau pe tine, atunci nu iti e prieten si gresesti daca il alegi pe el. Ia gandeste-te... daca fata s-ar da la el si i-ar spune ca il place, el ar renunta la fata pentru tine... putin probabil.

| Deyu_4766 a răspuns:

Prietenu e mai bine ca aia poate sta o saptamana cu tine si dupa iti da papucii. deci eu as alege prietenul ca mai sunt 1000 de fete pe care le placi si inca 500 care te plac.

| aida009 a răspuns:

Pe prietenul tau pentru ca fete mai sunt in lumea asta si e foarte probabil ca daca o vei alege pe ea va veti desparti la un moment dat si n-o sa mai ai nici fata nici prietenul tau, dar daca iti alegi prietenul vei ramane cu el si nu vei pierde un lucru foarte important in viata o prietenie. Fundita.

| UrbanBitch a răspuns:

Intebati-o pe tipa ceva de genusadpe privat) de care iti place mai mult sau sa o intrebe el primul si dupa aia tu.Si aflati! mare rahat...si nah atunci vede-ti pe cine place, funda?