| patricia_8129 a întrebat:

Am o problema si as vrea un sfat de la voi. voi ce ati face daca parinti vostrii nu ar fi de acord cu prietena/prietenul vostru si nu stiu in ultimul timp si prietenul meu e mai distantat de mine voi ce ati face dati-mi sfaturi. va multumesc pentru ajutorul oferit.

3 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Nu ii baga in seama intalnestete cu el in secret.Eu asta as face deoarece oricum parintii nu inteleg ca ne distrug dragostea, parca nu au avut-o si ei, atunci ce? parintiii lor nu ii lasau sa stea cu dragostea inimii sale? Parintii gresesc.Nimeni nu este perfect.

| patricia_8129 explică:

La mine mai este o problema noi nu stam unul langa altul si nu ne-am vazut niciodata si parinti mei zic ca este urat si vagabont care nu este adevarat il cunosc si il iubesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte grea intrebarea si eu am prieten si din fericire tatal meu nu stie numai ca o sa vina ziua in care o sa afle imi este tare frica dar toturi o sa iti sau un sfat daca il iubesti ca adevarat pe prietenul tau

nu trebuie sa te intereseze parerile nimanui nici macar al parintilor tai pentru ca ei ar incerca doar sa te desparta de pr tau ma bubkur ca ai pun intrebarea asta ai grija nu asculta parerile altora.