| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi vreau relatia inapoi! sunt cu prietenul meu de aproape 6 luni. in ultimul timp. ne tot certam din orice prostie. cand trec cateva zile fara sa ne fi certat. deja incep sa ma mir.si sa ma intreb daca o fi ceva neinregula. El zice mereu ca ma iubeste si ca nu sunt ca celelalte, ca nu vrea sa ne despartim, etc. dar eu nu stiu ce sa fac. uneori spun niste chestii aiurea, pe care le regret mai tarziu. dar habar n-am ce sa fac. vreau sa fie din nou ca la inceput. ceva sfaturi? mersi

6 răspunsuri:
| RaZ4Ing a răspuns:

@SexZor
Nu. nu va merge sfatul tau sexzor
@whoocares
pai. spune-i ca vrei sa luati o pauza in care sa nu vorbiti deloc o saptamana. pentru mine a fost grea prima pauza dinasta. si totul a fost bine inca 5 luni mai tarziu. perfect stii cum? e bine. hotarati voi timpul de pauza dar pe urma sa nu ziceti nu ne mai impacam sau toate astea. o pauza bine definita si strict temporara. ai sa vezi ca va merge perfect. pentru mine acum e prea tarziu... prietena mea nu mai e prietena mea si ma simt foarte rau. nu ii face rau prietenului tau daca te iubeste cu adevarat. Bafta multa!

| RaZ4Ing a răspuns:

Pai. spune-i ca sa nu fie cu altcineva. sa fie o pauza intre voi2. sa nu intre si altcineva. daca va face asta inseamna ca nu te merita

Răspuns utilizator avertizat
| Suzz_Suzzy_1989 a răspuns:

Niciodata nu va fi ca la inceput...