| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare nedumerire: POTI IUBI 2 BAIETI IN ACELASI TIMP? Desi pe unul nu-l cunosti mai deloc? Ma refer la un baiat de 24 de ani, care lucreaza la taxator/controlor la transportul in comun happy Eu circul de 6 ani cu tramvaiul, fac naveta, iar cam de 1 an jumate l-am intalnit pentru prima data pe T. Am ramas buimaca la frumusetea lui, si felul lui calm de a fi. Faza dura este ca si el da ceva semne de interes fata de mine laughing adica poate ma insel, dar de fiecare data cand ma vede se plimba prin fata mea sau trece de multe ori pe langa scaunul unde sunt asezata, desi tramvaiul e cam gol, alt semn ar fi privirile lungi pe care mi le arunca, si mai ales cand ma vede cu prietenul pe strada laughing iar ultima data sa asezat in tramvai pe scaunul din fata mea de asemenea aruncandu-mi priviri lungi si "neclipite" big grin Mie imi place de el, si lui de mine s-ar parea, dar la fel ca si mine are prietena tot de 2 ani big grin Nu stiu ce se intampla cu mine, cred ca vine sfarsitul lumii rolling on the floor) Voi ce ziceti? Ati mai patit asa ceva? Sau ceva asemanator? pup si take care happy

Răspuns Câştigător
| sylver69 a răspuns:

Pfff... nu il poti iubiiii daca nu cunosti persoana... de unde sti ca are 24 de ani si prietena de 2 ani? ca din cate am inteles doar va priviti... nu poti comfunda atractia fizica cu iubirea... poate e vreun psihopat...ai mare grija...hee hee

10 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu nu as putea iubi doi barbati in acelasi timp.Categoric nu. E imposibil, orice s-ar zice. Dpdv sexual, da, poti iubi si 1000 de barbati, dar sentimental...niciodata.Chiar nu ai cum. Oricand iubirea se revarsa mai mult asupra unuia decat a celuilalt...Succes! big grin

| emi a răspuns:

Nu poti iubi doua persoane, poti fi atrasa de doua sau indragostita de doua.insa iubi, nici gand, mai ales fara sa-l cunosti mai mult decat imaginea luihappy

| danutza a răspuns:

Nup...sentimentul cel mai profund il poti avea doar pentru unul.de ex unul e urat, destept.altul de frumos, prost...totusi deferentzele se vad ...nu mai zic de suflet...

| AdelinaL a răspuns:

Sti mai sunt baetzi care adopta doar privirile luuungi si unele semne pentru a nuhsi deschide gura ca sa nuh te socheze din prima...in rest thinking

| AdelinaL a răspuns:

Sa va povestesc si eu ce am patit vara trecuta...laughing
imi placea fff mult de un baiat (dar nuhstiam ce cauta el si ce ar vrea de la me) dar eu totusi parca eram orbita de frumusetzea luihee hee intre timp l-am cunoscut pe prietenul lui cel mai bun si el s-a indragostit de me big grin bine poveste e ff lunga el a umblat dupa me vreo 3-4 luni laughing si eu nebuna (ca altfel nuh pot sa imi explic dc nuh il bagam in seama)...as mai avea ff multe de adaugat dar numai enestialul conteaza, eu eram inebunita de "fumusetzea,, lui dar nuh stiam exact cum e el in rest si cand prietenul lui mi-a explicat tot am plans cateva zile laughing acum rad dar atn doamne era un cosmar eu sa il iubesc ca asta credeam k il iubesc si el sa fie un ''gagicar,,. dar ma bucur acum de ce s-a intamplat atn ma bucur ca prietenu lui ( iubitul meu actual) mi-a spos adevaru gol golutz in fata straight face si ma simt norocoasa pentru ca asa am cunoscut adevara iubire...

Ps: nuh te lasa ''vrajita,, de frumusetea lui pentru ca e trecatoare si in plus presupun k iti iubesti prietenul. Orqm as avea mai multe sa iti spon daca vrei sa vb trim un mersi si am sa iti dau id de mess happy Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar te atrage... misterul si noutatea. Nu este iubire, nu poate fi pentru ca nu il cunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te atrage doar happy ar fi urat daca ai destrama o relatie de 2 ani (relatia ta) si la urma urmei nu st daca te place iar daca tu ai fi dispusa sa renunt la prietenul tau pentru el, cu stii daca er ar fi dispus la acelasi lucru, dragostea e numa una, si dragostea adevarata apare o data in viata, deci fii atenta sa nu o pierziwinking mult succes la agatat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silver69 asa am auzit de la un coleg de-al lui de servici, precum ca are pr de doi ani la fel de retardata ca si el laughing in fine numai cuvinte nasoale am auzit la adresa lui.desi pe fata lui de ingeras nu se vede nimic suspicios happy Oricum nu mi-as lasa prietenul pe care cunosc f bine pentru unul ca el, oricat de bine ar arata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagate cu ala din tramvai s vezi cu care t intelegi mai bine cu ala ramai, bine dar ramai s cu actualul n te desparti d el

| addictofsk8 a răspuns:

Nu stiu ce sa zicstraight faceDaca ai id de messenger poti ca sa te interesezi daca are si el id si sa faci rost de el.Asa puteti sa va cunoasteti si sa vedeti daca sunteti pe aceeasi lungime de unda:]