| emilianxx a întrebat:

Cum arata un controlor de tramvai?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca un om (de obicei) si incele mai multe cazuri barbat cu cap, cu maini, picoare, etc> laughing

| ionutz03 a răspuns:

Ca un controlor de autobuz

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Un controlor de tramvai e imbracat obisnuit ca ceilalti oameni, doar ca atunci cand verficia biletele/abonamentele le arata oamenilor un ecuson, in care este scris faptul ca e controlor.

http://www.bihon.ro/2009/11/news-20091124-03494467-1678963941.jpg

Sper ca te'am ajutat! :*

| Reek54 a răspuns:

Mda, poate sa arate si ca un boschetar... mi s-a intamplat.

| MissDelevingne a răspuns:

E un om ca toti oamenii, imbracat normal care controleaza biletele de tramvai, atata tot laughing eventual are un ecuson(legitimatie) si iti gaureste biletele ca sa fie sigur ca ai platit imbarcarea happy

Răspuns utilizator avertizat
| Twixi a răspuns:

Ca un om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa poarte ecuson la vedere uniforma nu stiu daca este obligatorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat paros urat vorbicios si mancacios şaormos barbos putin dezamagios si o leacă şpăgos?

asa era ultimu care l-am intalnit eu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are uniforma cu gri si cu rosu, dar pe care nu o poarta mereu, si ecuson pe care cateodata si-l ascunde ca sa se dea drept simplu calator.