| chaky a întrebat:

Am o mare pofta sa fac cunnilingus, si mai ales in timpul actului sexual, dar partenera mea spune ca nu este igienic si in acelasi timp este pervers ceea ce vreau.Cum o pot convinge sa facem acest lucru, sau unde as putea gasi pe cineva cu care sa experimentez asa ceva?

Răspuns Câştigător
| bluerose a răspuns:

Vai ce pofte ai! Si mai ales in timpul actului sexual!
E o femeie norocoasa ca te-a intalnit, mai rar asa persoana atenta... daca ea nu vrea mergi la alta...
rolling on the floor

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ai mai intrebat asta o data. Vad ca esti insistent, inseamna ca nevoia e mare. Bafta!

| Linda a răspuns:

Let me guess. Ai crescut intr-o familie neechilibrata, fara parinti iubitori, mai ales tata distant, simti un gol interior si nu mai stii ce sa sa experimentezi pentru a-ti umple golul interior. Solutia nu este cunnilingus, te vei simti si mai gol, ci...

| Linda a răspuns:

Sa nu crezi ca fericirea ti-o poate da vreun om, ci Dumnezeu.

| sylver69 a răspuns:

Nu inteleg ce e asa de pervers? si prea greu nu cred ca e sa le convingi...sti faza aia... nuuu nuuu nuuu vreauuu nu nuuu nu "de fapt" (nuuu nu nu te opriii nuuu)... asa ca nu te chinuii

| roxy_5007 a răspuns:

Pai nu stie ce pierde

| Madalina_4750 a răspuns:

Eu zic sa o convingi pe prietena ta, ofera-i un preludiu mai lung, fa-o sa isi doreasca ...nu stiu... leag-o cu cv la ochi... excit-o, nu ii spune ce vrei sa faci... e mult pana o sa vrea prima oara ca apoi o sa vrea mereu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca nu esti pretentios, ia-le pe fete in privat pe rand ca am vazut, le place asa ca poate cineva o sa vrea, nu-i mare filosofie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad asta ca pe ceva pervers. Face parte din intimitatea de cuplu.
Dar trebuie sa ii respecti decizia.In acest caz, ca in orice tine de intimitatea unui cuplu, nu exista "trebuie" dar "poate" in mod sigur.happy
Poate reusesti sa o faci sa incerce. sa vada daca ii placEhappy

| november4gina a răspuns:

Pervers nu e. a trecut de mult timp in categoria normalului in viata sexuala a unui cuplu. nu stiu daca ea chiar are o problema cu igiena sau pur si simplu cu o anumita vulnerabilitate a femeii in situatia data. Poate nu e sigura, poate sunteti de putin timp impreuna si doreste sa mai asteptati. oricum, nu-ti recomand sa agati pe cineva doar ca sa vezi cum e.