| chaky a întrebat:

Am o mare pofta sa fac cunnilingus in timpul actului sexual, dar partenera spune ca nu este igienic si in acelasi timp este pervers ceea ce vreau.Cum o pot convinge sa facem acest lucru? Sau unde as putea gasi pe cineva cu care sa experimentez asa ceva?

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Spune ca nu este igienic? Eu nu prea cred acest lucru. Daca inainte ati fost sa faceti un dus, sunteti "curati". nu inteleg care ar fi problema.
Pervers? Mie nu mi se pare deloc. Cum spunea si @andrutza : mai degraba o forma mai deosebita de a-i arata dragostea ta!
Pai ce sa ii faci? daca partenera ta nu vrea, trebuie sa ii respecti deciziile. Dar. ea pierde tongue.

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Faceti dus inainte, eventual impreuna si il includeti in preludiu si asa rezolvati problema igienei. Nu e vorba de pervers, de moral si imoral in pat, insa daca ea nu doreste, probabil din cauza educatiei primite, nu ai ce face decat sa ii respecti alegerea sau, vorba lui furni, sa gasesti pe altcineva, care sa vrea. Asta daca relatia nu e serioasa si ti se pare un motiv bun sa o inchei. Cat despre a doua intrebare, ce faci, cauti doritoare aici?

| Leea1234 a răspuns:

Persoane cu care ai putea experimenta...gasesti pe matasari...
cat despre prietena ta...nu stiu ce sa zic!
eu nu l-as considera "pervers", mai degraba o forma mai deosebita de a-i arata dragostea ta!
o avea ea motivele ei... dar pervers in nici un caz nu este.si despre igiena... voi inainte de a face dragoste...nu treceti pe la dus?
cred ca "da"!
asa ca astea sunt doar pretexte... o avea ea alte motive!

| xibalba a răspuns:

Daca tii la relatia ta cu fata respectiva si va iubiti si e ceva de durata, atunci trebuie sa ii castigi increderea, foarte important e sa o faci sa se simta frumoasa si dorita. Lucrurile astea nu se fac de azi pe maine, ci dureaza. Dar daca o iubesti, merita. Bafta!

| JustMeFlory a răspuns:

Ia-o prin surprindere! Atunci cand sunteti excitati, sarut-o pe gat, usor usor, si dupa incepi sa cobori spre sani, burtica pana ajungi unde trebuie! Dar incet, nu fortat! Poate ii va placeahappy
App tu ai fi dispus sa faci chestia asta cu oricine? Eu nu te-as sfatui!

| madutz90 a răspuns:

Chaky sa fiu sincera prima data nu stiam la ce te referi...asa ca a trebuit sa caut si sa vad ce inseamna.nu stiam ca este o denumire specifica pentru sexul oral facut femeilor...blushing Eu cred ca ar trebui sa ai rabdare cu ea deoarece in cele din urma va cedawinking Probabil ca ei ii este rusine sau considera ca nu se va simti bine... Si prietenul meu mi-a propus si l-am refuzat.Insa eu am alt motiv: nu sunt sigura ca el vrea cu adevarat asta. Acum 2-3 luni daca deschideam subiectul asta, el imi spunea ca nu va face niciodata asa ceva... iar acum el ma bate la cap ca vrea sa-mi faca.laughing Asa ca...mai ai rabdare si incearca sa afli adevaratele motive pentru care ea refuza.

| MissCamelia a răspuns:

Tu experimenteaza o data chestia asta, de incercare, si daca nu-i place nu mai faci.iti zic eu ca o sa-i placatongue

| roxy_5007 a răspuns:

Pai ai sa-ti spun eu ce am patit tot pentru asta intr-o seara la revelion prietenii imi tot pune-au sa beau si m-au imbatat.Nu cred ca-mi aduc totul aminte dar cred ca m-am culcat cu ei find inconstienta de betie incearca si tu poate merge eu am patit-o

| zanabuna a răspuns:

Ai face asta cu orice fata?! nu pot sa cred! andruta nu cred ca are dreptate. daca voia intr-adevar sa faca lucrul asta o facea cu ea...chiar daca nu voia "ea"avea rabdare...nu trebuie sa se duca la alta.inseamna k daca face sex oral cu nu stiu cate fete inseamna k asa le arata dragostea la fiecare in parte?laughing

| zanabuna a răspuns:

Ai face asta cu orice fata?!nu pot sa cred!andruta nu cred k are dreptate..daca voia intradevar sa faca lucrul asta o facea cu ea...chiar daca nu voia "ea"avea rabdare...nu tre sa se duca la alta.inseamna k daca face sex oral cu nu stiu cate fete inseamna k asa le arata dragostea la fiecare in parte?laughing

| zanabuna a răspuns:

Ai face asta cu orice fata?!nu pot sa cred!andruta nu cred k are dreptate..daca voia intradevar sa faca lucrul asta o facea cu ea...chiar daca nu voia "ea"avea rabdare...nu tre sa se duca la alta.inseamna k daca face sex oral cu nu stiu cate fete inseamna k asa le arata dragostea la fiecare in parte?laughing

| viking a răspuns:

Cum ba frate sa bagi botu-n zacusca? mandria ta de barbat unde e...plus ca e scarbos in draci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca partenera ta pierde asa ceva din considerente atat de "subtiri" ai putea sa-i spui ca mult mai multi microbi sunt pe telefonul mobil sau ai putea sa-ti schimbi partenera cu una mai "perversa". Viata-i scurta, vremea trece!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prietena ta nu vrea, mergi si tu la o stana, gasesti destule capre pe acolo.nu trebuie decat sa-l rogi frumos pe cioban sa te lase si toate sunt ale tale.succes! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o mai incet...sa zicem incearca sa o exciti mai mult... eu stiu thinking ...prin sarutari pe gat. pe sani...pe burtica...mangaieri...si alte chestii... e o forma de ai satisface placerile fetei...cand o sa se simta bine o sa se lase dusa de val mai usor...ai sa vezi ca prima data e mai greu...pentru ca ea probabil nu stie cum e si ce placere o sa-i aduca chestia asta... dupa aceea o sa vezi ca o sa mai vrea...iti zic eu... si nu e neaparat pervers... intr-o relatie orice este permis.:dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesemne ca ii este rusine, e normal sa se teama ca s-ar putea sa nu-ti mai placa de ea dupa aceea experienta.Ca sa o convingi trebuie sa o faci sa-si doreasca chiar ea aceast lucru.
Sfatul meu e...sa cumperi acest produs :
http://www.durex.com/ro-RO/Products/Lubes/Pages/PlaySensations.aspx
este vorba de un lubrifiant senzual, cu gust dulce şi delicios de fructat. Aromă apetisantă de cireşe :) extraordinar pentru sex oral, de orice fel.Imagineaza-ti cate puteti face cu acest gel...
"Pofta buna"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-ti pe alta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te astept la noi in pat, suntem 2 lesbiene insetate de sex si o sadomaso care abia astepta o placere din partea ta, te iubiimmm CUNILINGUS!