| nicholasseveni a întrebat:

am nevoie si eu de un raspuns... desigur daca ma poate ajuta cineva. Deci, acum de ceva timp, in timpul actului sexual cu partenera, apare o sensibilitate la virful penisului dupa care e urmata de gidilat apoi dispare pofta sexuala si erectia, poate cineva sa-mi spuna care e cauza? Dau funda. Multumesc

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu putem sa stim sigur de la ce este aceasta senzatie. Du-te la un medic si explica-i te poate ajuta!

| Azµre a răspuns:

Trebuie să vezi un medic, poate fi o problemă mai serioasă decât pare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să te vadă un medic, nu te putem ajuta.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un medic
Bafta:d

| xDr0gs a răspuns:

Mergi la un medic ginecolog.Doar el te poate ajuta.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru xDr0gs):

laughing la ginecolog merg numai femeile!
pentru astfel de probleme, barbatii merg la urolog!

| Chis a răspuns:

Cred ca ar trebui sa consulti un medic urolog. El iti poate explica mai bine.