| Aj7fownzbx17138277 a întrebat:

Am o mare problema...
Deci eu sunt de culoare mai închisă la piele, am 18 ani și am o problema la penis. Aceea fiind că pe penisul meu fiind de culoare, mi-au ieșit niste pete de zici că am penis de dalmațian laughing
Nu glumesc, serios va spun nu știu ce să fac, va rog nu-mi spuneți sa merg la medic la nu știu ce că nu vreau, a avut cineva problema asta niste pete pe prepuț care chiar și pe ouă... Sunt albe de parcă zici că am pielea luată și pusă alta și chiar nu mai știu ce să fac... funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Afecțiunea de care suferi se cheamă vitiligo.
Nu are nimic de-a face cu masturbarea, Australia sau igiena.
https://www.reginamaria.ro/utile/dictionar-de-afectiuni/vitiligo
Mergi la un dermatolog - nu mușcă.

| Aj7fownzbx17138277 explică (pentru mihai69):

Mulțumesc, ai perfecta dreptate, sunt igienic, mă spăl de 2 ori pe zi mai ales că muncesc și în câmp(Spania) nu are de a face cu igiena, chiar îți mulțumesc acum mă documentez mai mult cum as putea repara, chiar mi-ai luat un stres de pe cap mă gândeam că am ceva cancer de piele sau că o să îmi afecteze penisul

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand mersguld e uregnat la un cabinet de Dermato_venerice fiindca asa ecva nu este normal si dumenzue stie ce boala ai si posibilitatea sa evolueze si sa se agraveze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieții mai bruneți sunt la mare cautare de multe fete, și eu sunt mulatru, important este sa nu ai accent de guta ca atunci e problema, in rest nu are sens sa te simți inferior din contra!

| GouDidodino a răspuns:

Nu te duce la doctor, nu are rost. Încearcă sa te masturbezi mai puțin și mai spala-te, poate petele acelea sunt de fapt culoarea ta naturala

| alexandraionela1234 a răspuns:

Dar nu este asta nicio problema. Ba chiar e foarte interesant, mi-ar plăcea sa am un iubit asa? Simte-te bine in pielea ta asa cum ești tu, nu te mai hazarda atat pentru nimic! Fiecare are lucruri prin care se remarca si e special. La tine unul din lucruri este asta ❤️❤️

| zdrx123 a răspuns:

Fa dus de doua ori pe zi, nu cred ca este neaparat de la igiena, dar nici aceasta idee nu o scot din calcul si totusi ar trebui un medic. Ai mai intretinur relatii sexuale pana acum?