| anda_2120 a întrebat:

am un catel alb cu negru cu pete dar nu e dalmatian e asa mai negru si cu pete albe si problema este ca nu stiu cum sa-i pun nume este si mai mic... cele mai bune raspunsuri primesc funda!

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Uite :
buzdugan(buzdu)
voinicu(voini)
hotzoman(hotzo)
labus
haiduc
riciu
apolo
boby
bethoven
blue
colt
gica
felix
kid sau kidy
lord
leo
lucky
nike
oscar
kozca
scooby
rexi
shagy
ted
terry
tom
pufy
hector
burgus
pompi
etc.
niciodata sa nu alegi nume de caini asemanatoare cu comenzile: seth se aseamana cu sezi iar cainele va fi confuz iar daca vei alege un nume lung striga-l prescurtat doar cand il certi striga-l pe tot
bafta!

4 răspunsuri:
| gabi1994 a răspuns:

Pune-i ''pupiladosii'' laughing

| Alion a răspuns:

Noby, bijoux

| anda_2120 explică:

Aa mersi mult au fost raspunsuri bune dar cel mai bun a fost a lui ḎẎÅИÅ