| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema...helpcrying deci cea mai buna prietena a mea are un verisor si ala ma iubeste si imi face cadouri scumpe...eu acum cica sunt cu el.nu am nevoie de cadouri si vreau sa i le returnez dar cum sa procedez? sau sa las totusi cadourile chiar daca ii dau papucii? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gygeana a răspuns:

Incearca sa il placi daca nu merge asa zii k tu nu prea simti nimic petru el si ca mai bine il lasi sa isi poata gasi pe cineva care sa ii raspunda la sentimente. Baiatu ala probabil k nu ti-a fcaut cadouri sa i le returnezi.Pastreazale si peste ani o sa ai o amintire de la eltongue. Sper sa te fi ajutathappy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca aveti sub 16 ani, da-i totul inapoi si spune-i ca nu vrei sa fiti impreuna.
Daca ai peste 16 ani, stii si singura ce ai de facut.

| Joker1958 a răspuns:

Daca el iti face cadouri pastreaza'le, s'ar simti prost pentru ca u le refuzi, incearca sa vb cu el si fa'l sa inteleaga ca nu il placiwinking

| DDi a răspuns:

laughing chiar nu-l placi deloc?