| Scratz a întrebat:

Am o mare problema, ma puteti ajuta? Problema e cam asa, de 2 saptamani incerc sa agat o fata de care imi place si, din cate am inteles de la altii de incredere si ea ma place, dar tot nu inteleg, o invit la un film si tot ma refuza baga motive (minciuni), poate ca nu are incredere in mine? Ajutati-ma cu un sfat bun va rog!

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Poate esti prea insisten si ai speriat`o ...Ai si tu rabdare incearca intai sa o cunosti, vorbeste cu ea pe mess astfel ii vei dobandi increderea daca te cunoaste mai bine si dupa o inviti la suc happy

| anonimul a răspuns:

Fate ca ai trecut peste ideea ca te refuza si invata alta fata, da sa te auda si prima fata, sau sa afle, si dupa ai sa vezi

| vturcanu a răspuns:

Fi tu insuti