| mirabela_2394 a întrebat:

Am o mare problema sunt cu un baiat de 3 luni si el ma iubeste atat de mult dar eu nu mai vreau sa fiu cu el.problema e ca el nu ma lasa sa plec si stiu ca daca as fi cu altcineva i-ar face rau pentru ca il cunosc. as vreasa ies din situatia aceasta fara sa am de suferit. si inca ceva nu ar suporta sa traiasca fara mine asa ca cres, ca ar face un gest necugetat si nu as vrea. ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Explica-i ca tu nu poti sta cu el, pentru ca nu il iubesti. Spune-i ca nu te merita. Nu rupe definitiv legatura cu el, ci propune-i sa ramaneti prieteni. Nu te avanta intr-o noua relatie dupa o saptamana de la despartire, pentru ca il vei rani. Totul se rezolva vorbind intre 4 ochi.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Fa-l sa inteleaga ca nu poti sa-l iubesti.
ca inimii nu ii poti porunci.
chestii de genu`

| vlad24tm a răspuns:

Daca el are 3 luni u cati ani ai?laughing

in fine glumeam
pai nu stiu spune-i in fata e masi bine decat sal amagesti