| anemona112 a întrebat:

Am o mega mare problema cu geloziastraight face...Eu si prietenul meu suntem de mult timp impreuna, cu toate astea eu nu prea am incredere in el, dar tin foarte mult la relatia asta si nu as renunta asa usor.
Nu stiu ce sa fac ca sa nu mai fiu
atat de geloasa (desi uneori mi se dau motivesad ) nu stiu cum sa ma comport ca sa scap de asta pentru ca uneori fara sa-mi dau seama provoc certuri fara rost crying, un sfat?

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Incearca sa ai mai multa incerdere
si in plus... ce daca mai vb si el cu cate o fata oricum p tine t iubeste cel mai mult happy

| nikol a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa scapi cat mai repede de gelozie ca s-ar putea sa il pierzi.Cel mai bine ar fi sa ai mai multa incredere in el. Oricum daca vrea sa te insele te inseala dar daca te iubeste cu adevarat nu o va face.Esti geloasa pentru ca il iubesti si ti-e frica sa nu il pierzi, dar stai linistita ca daca te iubeste nu te va insela.