| pitikaaaa a întrebat:

O prietena de-a mea sa masturbat si ii este frica sa nu se fi dezvirginat(a durut-o putin si ciclu` i-a venit azi adica(dupa 2 zile) ce inseamna asta? mai e sau nu virgina?
P. S:Tipa si-a bagat degetu` in vagin.winkingea mi-a zis ca nu multwinking

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este virgina si va fi pana va avea primul contact sexual cu un partener. Eu cred ca are si himenul intact, fiindca, daca si-l rupea, ar fi sangerat imediat. DEsi 20% din femei nu sangereaza la dezvirginare, cred ca lipsa sangerarii si durerea minima sunt in favoarea faptului ca nu si-a rupt himenul.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca a facut-o numai la exterior si nu si-a bagat nimic in vagin, nu are cum sa se fi intamplat nimic! Faptul ca i-a venit ciclul dupa aceea este nerelevant. Daca mai este sau nu virgina poate spune doar un ginecolog.

| cristina a răspuns:

Mai e

| J0hn a răspuns:

Haha e virgina ce va mai place viatahee hee smug

| RUMBURAK a răspuns:

Ziua si degetul.bata-va norocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a folosit nici un aparat (jucarie erotica) atunci nu sa dezvirginat

| Danielhernandes a răspuns:

Bine bruneto uite daca spui ca i-a venit dupa ce a facut sex cu degetele sa ai spui ca o sa ramana gravida