| D A R i U t S s A a întrebat:

Am o mica, mare problema.Acum 3 luni de zile prietenul meu (o luna) m-a lasat pentru o alta fata.(poveste lunga complicata si incerc sa o spun pe scurt) In momentul de fata, m-am impacat cu el si simt ca numai este la fel, nu avem subiecte de discutie, si ma simt prost.Chiar daca el a vrut sa ne impacam, iar eu l'am iertat.Nu regret, dar nu stiu cum sa il faca sa tina cat de cat la mine, nu stiu ce subiecte de discutie sa abordez.sad Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu trebuie sa'l faci tu sa tsina la tinewinking. Ori tine el ori pa.Nu cred ca trebuia sa te impaci cu el.nu e bine.

| foxi a răspuns:

Stiu eu... povesteste-i ultima carte pe care ai citit-o! Discuta despre un spectacol, despre un pictor! Daca nu si nu, discuta despre sex ca asta stiti toti!

| cucu a răspuns:

Subiectul "cand o sa ma lasi iarasi pentru alta?" fata mea sincer iti pierzi timpul aiurea. te`ai gandit vreodata ca nu toate relatiile merg? renunta acum cand ink nu este prea tarziu. vei suferii mult mai mult in momentul in care increderea si dragostea ta va fi din nou tradata

| Andandut a răspuns:

Desparte-te de el. Nu te merita odata ce te-a lasat pentru alta. Daca te va mai lasa si a doua oara pentru alta? Daca te iubea, nu-ti facea asta. Desparte-te de el acum cat nu e prea tarziu. Ai sa suferi un timp dar iti va trece. Ai sa intalnesti tu baiatul care sa te iubeasca mult, asa cum meriti si care sa-ti dea atentia care ti se cuvine.
Iesi in lume sa mai cunosti baieti noi. Nu mai sta dupa actualul tau iubit ca NU TE MERITA la ce ti-a facut.

Bafta!

| D A R i U t S s A explică:

Dar oamenii se mai si schimba laughing