| SerbanElyan a întrebat:

Am o mica problema... care de fapt nu e mica, dar e ciudata. Deci, eu mor dupa o fata cu un an mai mica si se apropie balul bobocilor (e pe 21 noiembrie am timp) si as vrea sa o invit dar nu prea stiu nimica. ( X_x ). Sfaturi... ce fac pe acolo? rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In aceste conditii este bine sa stai acasa.

| fotbalistata a răspuns:

Intreab-o daca are placerea sa mergeti impreuna la acest bal, esti destul de marisor acolo o sa te descurci, o sa vina de la sine totul apoi daca accepta invitatia ta.

| SerbanElyan explică (pentru fotbalistata):

Da dar eu nu prea stiu sa dansez si cam asta se face pe acolo...

| littlegirrll a răspuns:

Dar ea te place? va cunoasteti? vorbiti?

| SerbanElyan explică (pentru littlegirrll):

Nu stiu daca ma place dar am o vaga senzatie ca da, ne cunoastem foarte bine si de vorbit nu mai zic ca dupa ce vin de la scoala vorbesc cu ea pana pe la 1-2 noaptea. :X

| littlegirrll a răspuns (pentru SerbanElyan):

Atunci invito.Intreabo ce are de gind sa faca in acea zi si zii ca poate mergeti impreuna