| psvita12345 a întrebat:

Se apropie balul bobocilor si vreau sa invit o fata la bal dar nu prea stiu cum si as vrea sa-i spun si ca o plac mult si vreau sa fim impreuna. Ma puteți ajuta cu niște sfaturi legate de ce sa-i spun si cand sa o fac? Si daca se poate sa imi spuneti exact ce sa-i spun.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Actioneaza rapid, pentru ca risti sa ti-o ia altul inainte!
Du-te la ea, salut-o politicos si intreba-o daca i-ar face placere sa mearga la balul bobocilor cu tine!

| neutrino a răspuns:

In acest caz este suficient sa-i spui ca o placi foarte mult si ai fi onorat sa-ti fie partenera la acest bal.

| Chirileanu_Emy_1999 a răspuns:

Vorbeste cu ea, frate. Daca sentimentul e reciproc, treaba e ca si rezolvata. Daca nu te place sau te place dar nu iti place cum se comporta...gaseste alta!

| PETRU273 a răspuns:

Laba