| CarolinaXD a întrebat:

Daca atunci cand vorbesti cu un baiat pe facebook,sau pe mess el te intreaba ce faci si iti pune pupici, inimioare...inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| MadaPhuu a răspuns:

Sa stii ca nu inseamna ca te place. Stii, depinde si de ceea ce vorbiti fata in fata, daca sunteti prieteni apropiati asta inseamna ca ii esti draga dar daca nu prea vorbiti ar insemna faptul ca incearca sa iti atraga intr-un fel atentia happy. Asta ar trebui sa iti dai si tu seama dupa cum decurge restul conversatiei si in ce relatie esti tu cu acel tip(relatie de amicitie, de prietenie, fost iubit...)

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,e un fel de a spune

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Nu cred ca te place happy, pur si simplu se uita la tine ca la un amic!

| Nordic a răspuns:

Poate însemna că te place, poate însemna că vrea să te cucerească pentru a te folosi pentru sex ca mai apoi să te lase ca pe o cârpă sau poate însemna că vrea doar să fie politicos. Nu te ghida niciodată după conversaţiile online.

| chill2k12 a răspuns:

Poate te place poate nu... multi baieti pun inimioare si pupici si la fete pe care nu le plac... eu de exemplu nu pun inimioare si pupici la fete pe care nu le plac

| chill2k12 a răspuns:

Poate te place poate nu... multi baieti pun inimioare si pupici si la fete pe care nu le plac... eu de exemplu nu pun inimioare si pupici la fete pe care nu le plac.