| Kimball a întrebat:

Am o nedumerire!
De ce unele femeii sunt curve cu două fețe?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Banii ne schimba pe toti si unele cam fac orice pentru ei.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din acelasi motiv pentru acre unii barbati sunt niste nemernici buni de nimic, iar altii sunt niste minunati. Fiindca oamenii sunt diferiti, intalnesti de toate felurile si alegi sa ai in preajma ta pe cei care ti se aseamana.

| Kimball explică (pentru Brigaela):

Oamenii fac si alegeri proaste, deci ce e de facut după. daca te pricopseşti să-ti placa de o fată de genu?

| Brigaela a răspuns (pentru Kimball):

Da, sigur, oamenii fac si alegeri proaste. Dar cand isi dau seama ca a fost o alegere prosta, cei inteligenti renunta si se invata minte. Nu stiu cum ar putea sa iti placa o femeie pe care nu o respecti foarte mult si despre care nu crezi ca merita toata increderea

| RAY a răspuns:

Iar barbati sunt sfinti?

| Kimball explică (pentru RAY):

Nu sunt sfinți. dar dupa femei suferim cel m.ai mult părerea mea...

| RAY a răspuns (pentru Kimball):

Viata e o suferinta, un drum spre moarte

| corbulalbrosu a răspuns:

Nedumerirea precizata este sinonima cu cea referitoare la intrebare : de ce unii indivizi sunt geniali dar in acelasi timp si imbecili retardati? laughing

| Sandor12921 a răspuns:

De ce crezi asta? In primul rand, daca ti se pare ca o femeie "alearga" dupa bani, sa stii ca e un lucru foarte normal si doar un om slab ar face o femeie "curva" pentru simplu motiv ca vrea sa se simta implinita/sa aiba bani. Deci, curve sunt alea de pe site-uri si alea de pe centura, sub nici o forma o femeie nu trebuie caracterizata "curva" doar pentru ca a parasit un barbat ( care nu avea bani/nu o facea fericita) pentru unul care are bani si o face fericita, este ceva pur si simplu normal, etic si ok!

| Kimball explică (pentru Sandor12921):

Deci cei care nu au un statu mediu din punct de vedere financiar trebuie sa se astepte sa fie parasiti m-ai tot timpul?

| Sandor12921 a răspuns (pentru Kimball):

Nu fratelo, nu ai inteles ce am vrut sa spun, adica, cu siguranta vei gasi o fata care sa te accepte asa cum esti tu, dar pana antunci e posibil sa mai dai gres cu fetele ( ceea ce nu e mare lucru) insa nu e normal sa faci o fata ''curva'' doar pentru ca ea nu se potrivea cu tine!