| anonim_4396 a întrebat:

De ce unele fete sunt curve?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Pentru ca asa sunt unele. Le place ****. Si nu se pot abtine.

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Sunt multe lucruri de spus aici.Sunt n motive.Decât să-ţi baţi capul cu asta, mai bine caută o fată pe placul tău şi lasă deoparte ce vezi în jurul tău. Obişnuieşte-te cu gândul, asta vezi în fiecare zi.Nu te mai frământa pentru lucrurile lipsite de importanţă, doar priveşte spre partea frumoasă a vieţii.Nici băieţii nu sunt uşă de biserică. Mint şi etc. doar pentru a-şi atinge scopurile personale.Asta cum o cataloghezi?

| AlinaaAli a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin curve!
din punctul meu de vedere curve sunt cele care stau pe centura si cele care se baga in alte relatii!
acum ca sa raspund la intrebarea ta cele de pe centura sunt curve pentru ca sunt obligate sa faca asta sau pentru ca li se pare mai usor sa stea cracanate decat sa faca si ele niste bani muncind!
iar cele care se baga in relatii sunt niste frustrate care se dau la barbatii de dragul de a face rau rau sa de a se mandrii cat de buna este ca ia prietenul la una pe care nu o suporta sau etc!oh go on
mai sunt si cele care se casatoresc sau au relatii cu barbati mai invarsta pentru ca au banii! multi le catalogheaza drept curve! mie, insa, mi se pare ca acele fete vor doar sa isi asigure viitorul financiar si au ales calea mai usoara! s te mariti cu un batran si ai scapat de greutati! asta nu inseamna neaparat ca esti curva!tongue

| liz23 a răspuns:

De ce unii barbati sunt porci? ambele categorii sunt asa pentru ca vor si pentru ca pot.

| liz23 a răspuns:

De ce unii barbati sunt porci? ambele categorii sunt asa pentru ca vor si pentru ca pot.Fiecare e liber sa faca cu viata sa ce vrea, iar cei care sunt atat de ocupati sa judece, o fac pentru ca nu vor sa isi judece propria viata.

| HolyPotato a răspuns:

Fiindca fiecare face ce vrea cu viata lui.

| blueangel99 a răspuns:

Păi, unul dintre motive, deşi neîntemeiat e Prostituţie = bănet
Apoi, sunt descreirate, şi atrase de pasiunea dragostei.
Pa, pa!

| madalinutza20 a răspuns:

Ca sa intrebe poponarii!