| Andrei199618 a întrebat:

De ce din ce in ce mai multe fete devin curve?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca au prostii in cap

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cred că aici te referi la termenul ce le place bărbaţilor.Ideea e în felul următor... Bărbaţii întâlnesc una, două, trei femei care merg pe interes şi se bazeză pe principiul că toate sunt aşa.Merg doar pe profit până obţin ce vor, apoi pleacă şi pun eticheta de "curvă".Şi se întreabă oare de ce nu găsesc şi ei pe cineva ok.Biete victime!

| Andrei199618 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Si tu? Tot pe profit mergi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei199618):

Las-o pe nobody. ea numai pe baieti ii vede de vina mereu. oricat de nesimtita / panarama / alte chestiie e o fata, ea vede "rau" numai pe baieti. e putin sexista. si se mai intreabea ea de ce nu gaseste pe nimeni laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Pentru ca din ce in ce mai multi baieti sunt curvari... cerere si oferta

| Drolja a răspuns:

Să vedem şi noi statistica!

| Prezidentul a răspuns:

Pentru ca bani.

| ksuper31 a răspuns:

E la "moda", crede-ma!

| RAY a răspuns:

Andrei crede-ma ca curva nu-i rea,rea e aia care te face sa te indragostesti de ea apoi isi bate joc de tine in cel mai urat mod, majoritatea fetelor de frica nu spun partenerilor ca plac alt baiat astfel ei afla de la alti sau se trezesc tradati atunci barbatul intra in perioada in care e cel mai violent pentru ca a fost tradat de prada care o credea a lui, el find vanator face ce face un vanator rezolva totul prin violenta nu vezi ca nr de omoruri creste,violenta domestica, masculul uraste sa fie tradat e daca ai fugi dupa o caprioara o ai ta hranesti cu ea apoi ea fuge, fetele devin pentru ca in ziua de azi sexul este promovat peste tot iar asta face ca hormonii sa explodeze, masculi vor sex in scimb femeia nu este creata sa faca sex des si sa aleaga un mascul cu statut fianciar, inca ceva fetele sunt finte extrem de nehotarate, indecise, chiar daca sunt mai mature dar niciodata nu stiu ce vor de aia le plac baieti rai ele considera femeia un obiect sexual si le trateaza asa dar un baiat cuminte va suferi mereu pentru ca e plictisitor

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu ai limpede in minte notiunea de "curva"? Ma temca nu ai nici macar cea mai vaga idee ce inseamna a fi curva.

| AirănMeidăn a răspuns:

azi am vazut cuvantul "curva" de vreo 7 ori pe site-ul asta

| peperonies a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui. stii cum se zice, cainele moare de drum lung si prostul de grija altora...

| Andrei199618 explică (pentru peperonies):

Te-ai simtit?

| peperonies a răspuns (pentru Andrei199618):

Si daca m-as fi simtit, ar fi fix aceeasi situatie pe care am descris-o mai sus. de ce te intereseaza pe tine ce fac altii?

| Andrei199618 explică (pentru peperonies):

Eram doar curios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu ai iubita si simte nevoie de "pu"" " si ii place scula ta, asta o face curva inteligentule? curva e aia care o face cu tot orasul, nu confunda una cu alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"De ce din ce in ce mai multe fete devin curve?" pentru ca au viata mai usoara. mai usor e sa o su"i la unul decat sa muncesti pe rupte pentru un salariu de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De...Geaba,ca doar nu pe bani.
A, ba da, pe bani, pe placere, pe moda, pe turma si pe anturaj.

| Voidwithin a răspuns:

Fiindca multe fete pot fi usor manipulate.

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Devin târfe nu curve.