| Andreiu68 a întrebat:

Am o nelamurite.Un baiat ii placea de o fata, fata nu dadea semne ca fiind interesata de acel baiat.Intr-o zi baiatul ii da mesaj pe Facebook si baiatul ii spune ca vrea sa fie cu ea, iar fata accepta.Ce parere averi? Este o relatie asa ca sa nu ii fi spus nu acelui baiat? Eu am intrebat-o pe aceasta fata(fata e de la mine din cartier si o cunosc de 7ani) si am intrebat-o ce mai face, cu cine mai e impreuna dar ea refuza sa imi spuna cu cine este, ii oarecum rusine sau jena nu stiu, poate mi se pare.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Oricat de buna ar fi relatia de prietenie dintre voi, exista/sunt anumite aspecte mai ales cele de natura sentimentala, care tin strict de viata personala a fiecaruia dintre noi si dorim sa le consideram ca fiind secrete. Exista posibilitatea ca acesta sa fie adevaratul motiv al refuzului ei de a discuta/impartasi aspecte din viata ei sentimental, amoroasa.

| LoveSleep a răspuns:

Și eu care speram că tu ești băiatul. Ah.

| Andreiu68 explică (pentru LoveSleep):

Si eu am aperat la un moment dat, m-am implicat in viata fetei, dar nu a fost sa fie.