| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena buna care ma place si stie ca o plac si eu(suntem foarte apropiati ne salutem, ne lom in brate, ne pupam pe obraz, etc.)dar uneori este distanta si se poarta de parca nu neam cunoaste. Vreau sa iesim dar daca face asa, offfff.Dece face asa? Vreau raspunsuri numai de la FETE

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai ce moloz vrei sa stati bot-in-bot non-stop? Asta face ca relatia sa fie plictisitoare.

| adriang95 a răspuns:

Pai, omu' lu' Dumnezau, de ce nu o intrebi pe ea? Cheam-o undeva, iar daca accepta e bine, daca nu (si baga un motiv tampit), asta e, o uiti si cauti alta.
Si inca ceva, de ce sa fie raspunsurile de la fete cand si noi poate am trecut printr-o experienta similara?

| Against a răspuns:

Poate asta e felul ei de as manifesta prietenia... daca iesiti, in loc sa te ia valul, ar trebui sa o intrebi daca simte ceva pentru tine, ca sa iti dai seama daca face asta doar din joaca.

| pytyk001 a răspuns:

Intreaba fata in fata ce e cu ia stati de vorba in privat doar voi doi si incercati sa va intelegeti