| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena buna care ma place si stie ca o plac si eu(suntem foarte apropiati ne salutem, ne lom in brate, ne pupam pe obraz, etc.)dar uneori este distanta si se poarta de parca nu neam cunoaste. Vreau sa iesim dar daca face asa.Dece face asa? Vreau raspunsuri numai de la FETE

7 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Este greu de zis ce este in mintea ei. Poate vrea sa-ti atraga atenti si nu stie cum... Adica incearca sa te faca sa o inviti in oras, sau sa o intrebi daca nu vrea sa fie cu tine. Acum depinde si de alte lucruri, poate este suparata pe tine sau altele...

| SerafimHD a răspuns:

1 Sa imi spui cand e ziua ta ca sa iti cumpar un dictionar! 2. Nu inteleg problema deoarece gramatica ta e deplorabila si cred ca saraca fata a realizat asta! Incarca sa citesti! Si poate o sa ai si noroc la fete!

| al3xwasd a răspuns (pentru SerafimHD):

Tu cum draq te-ai exprima daca ai fi in situatia mea?!

| FUCKy0u a răspuns:

Poate vrea sa se protejeze pe ea insusi.Baietii uneori pot fii imprevizibili, ce-i drept.Cel mai bine ar fi sa o intrebi.

Răspuns utilizator avertizat
| DianaIonita a răspuns:

Poate ii e frica sa nu afle cineva ca te place...

| Lexuuuu a răspuns:

Buna! Am fost exact in aceeasi situatie happy. Eu cu el suntem in acelasi liceu, la acelasi etaj, si mereu aveam obiceiul sa ne salutam, sa ne luam i brate, ne pupam pe obrazm vorbeam, ne mai si tachinam... cateodata ma distantam de el doar ca sa ma bage el in seama, sa vad daca face vreun pas, ca un fel de test happy poate asa incearca si ea sa faca. sa vada daca te duci tu la ea si daca o bagi in seama happy