| Ralf1971 a întrebat:

Am o prietena care atunci cand facem sex si sunt aproape sa ejaculez ma simte si eu ii simt contractiile ei, si-mi spune ca-i vrea pe aia multi, adica spermatozoizi.
Oare vrea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Marius_1992_pE56 a răspuns:

La cum ai spus tu. Ca-i vrea pe aia multi.Mai mult ca sigur asta vrea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adrian_Marius_1992_pE56):

Eu nu vreau sa am copii cu ea si am folosit foarte mult prezervativul, dar acum ea vrea fara prezervativ pentru ca o excita mai mult si dupa cum am spus vrea sa simta si sperma care intra in ea.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, ii doreste pe cei multi cu care s-a simtit ea bine si tu ai inteles cu totul altceva.

| Quassaar a răspuns (pentru neutrino):

Hahaha...tare de tot! Un vot din partea mea. laughing

| piticelm a răspuns (pentru neutrino):

Buna asta rolling on the floor)))

| frostxtq a răspuns:

Probabil ca nu, astfel de lucruri se discuta serios. Vrea sa ejaculezi.

| NumaiIdioti a răspuns:

Buna seara, sa traiti! Daca sunteti cel din poza ar trebui sa aveti grija de nepotei, nu de aia multi. Si in niciun caz sa nu o mai ardeti cu o prietena.

| piratul a răspuns:

Cei multi ....hmmm!?