| Ciprian a întrebat:

Am o prietena care este intr-o relatie cu un baiat. Dar nimeni din familia ei nu stie. Si ea ar vrea sa-i spuna mamei ei. Dar nu stie cum sa procedeze. Ce o sfatuiti sa faca?
Fata are 12 ani si baiatul 16.

Funda :X

Răspuns Câştigător
| ladybug11 a răspuns:

Poi, e cam mica pentru prieten. parerea mea big grin

dar, poate sa discute liber cu mama ei, sa-i spuna pentru inceput ca-i place de acel baiat, si mai apoi sa-i spuna peste cateva zile ca este cu el big grin.
Sper ca te-am ajutat!

An nou fericit!

4 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Pai daca le merge bine...si nu au aflat parintii de ce sa le spuna dar.

| Douapunccteunics a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit sai spuna mamei desprea asta intr-un moment adecvat.

| roxydulkica a răspuns:

Eu as zice sa ii spuna mamei ei. Si sa nu aibe incredere deplina in el deoarece avand 16 ani cred ca vrea sa se folofeasca de ea deoarece crede ca e usor sa o fraiereasca la 12 ani. Dar mi se pare ca este cam mica pentru un iubit. Ma rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai draga mea ieu zic sa o sfatuiesti sa nu mai continue relatia pentru ca este prea tanara si are vreme de iubit ieu zic sa o sfatuiesti sa mearga la mama iei cand ii calma si sa discute da in principal sfatuiesteo sa renunte la iubitul iei smug(