| TristOmoRt a întrebat:

Cum as putea sa-mi conving prietena sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui ceva in bautura sa adoarma.sau ii dai cu ceva in cap.ideea e sa fie inconstienta.si tu iti faci treaba. ce naiba nu ai mai vazut filme? trebuie' sa te invat eu? laughing
pe propria raspundere whistling

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-i oferi destui bani dacă tot vrei să faci sex cu ea!
Încearcă să o cunoști, să-i respecți sentimentele și dragostea fizică o să vine negreșit. Acest lucru nu trebuie să vină obligatoriu, dintr-o dată la foc automat.
Pa, pa.

| Sara2 a răspuns:

Totul trebuie sa vina de la sine natural cand sunteti in camera bla bla bla..., e stupid sa ii spui "cand facem si noi sex?" mi-a zis unu asa mai demult si i-am zis "esti prost de-a binelea" si l-am parasit

| candycarrie a răspuns:

Sa o convingi? in mod normal nu iti convingi iubita sa faca sex cu tine. da, vorbtiti despre asta, ii spui ca vrei, daca ajungeti la discutie si vezi ca puteti comunica usor despre asta, dar nu trebuie sa ajungi sa o convingi.

| jolie a răspuns:

Daca o sa fii asa insistent o sa creada ca doar asta vrei de la ea ...si dupa papucii. mai las-o, dovedestei ca o iubesti nu ca esti taur

| Fllly a răspuns:

Iao cu frumosulaughinglaughing)

| dragonflyx a răspuns:

Ba crede-ma stiu cum e, eu i-am promis ca nu o parasesc bla bla bla si multe altele si a mers acum sunt tot cu ea dar ma cam stoarce de energie "big grintongue

| ralucacool a răspuns:

Daca ea nu vrea las-o si eu sunt fata si as face la fel daca mi s-ar propune, cand nu te astepti va vrea ea

| licutzaa a răspuns:

Oferai multa drogoste dovedestei ca o iubesti si ca vreai sa fii mereu cu ea si daca totusi nu merge inseamna ca inca nu e timpul mai asteapta sa mai creasca, ce e al tau e pus deoparte.

| TristOmoRt explică:

Cosmotel - nota 10 pentru inventivitate laughing