| RaducanuStelian a întrebat:

Cum conving pe iubita mea să facă sex cu mine prima dată

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa convingi pe nimeni, daca fata nu este inca pregatita sa-si inceapa viata sexuala sau are anumite principii sau reguli religioase care ii interzic acest lucru.

Dupa cum scrii aici, probabil ca esti undeva la 14-15 ani, deci tu insuti este mult prea mic sa incepi sexul la varsta asta.

| dullcat a răspuns:

Pentru ce sa o convingi daca ea nu doreste? Sexul se face cu consimtsmant, de buna voie.Fie astepti, fie iti gasesti pe altcineva.

| Miruna333 a răspuns:

Ii propui, atat poti face. Cand vine vorba de sex nu-i cu,, convins''. Actul sexual este de comun acord, ambii sa doreasca in egala masura, nu unul sa vrea mai tare si altul mai putin.

| GouDidodino a răspuns:

Ii spui ca ii dai limbi și poate accepta asta, apoi în timp ce ii dai limbi, bagi și un deget inauntru și poate ii vine pofta...

| jhonnybravo69 a răspuns:

Daca intrebi aici, esti pierdut

| GucciMarcheaza a răspuns:

Ii pui 365 de zile, toate filmele apoi ii pui 50 de umbre. daca nu si nu, dai drumu frumos la un playlist de nicusor gioconda si sa innebunesc daca asa partida ce iti face, nu mai vezi toata viata ta.

| cristiborodi a răspuns:

Depinde cum ai vrut sa te exprimi, daca te-ai exprimat ca e prima data cand vrei sa faci sex cu ea. Ii propui sa faci acest lucru cu ea cand sunteti voi doi.