| Catrice a întrebat:

Am o prietena cu o problema puțin ciudata și nu inteleg situația.
Are 24 ani, activa sexual de 2 ani și și e cu actualul de vreo 7 luni și se plânge ca nu poate avea sexul pe care și-l dorește. Gagiul ei zice ca poate maxim 2 numere pe zi și ea zice ca au fost dați când a avut și 5-6 orgasme pe seara. Zice ca de fiecare dara când o face rămâne singura în camera după ce termina gagicu și continua pana e satisfăcută. A zis ca folosește diverse chestii când o face cu gagicu și tot nu e satisfăcută și se teme sa nu o lase ala ca a plănuit și nunta chiar la anul și ea nu vrea să-l lase și vrea sa caute o soluție de mijloc.
N-am pățit asta niciodată nici n-am auzit de asa ceva și nu știu ce sfat as putea sa ii dau un afara de a renunța la relatie ceva idei laughing

30 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Aha...si prietena asta a ta, ti-a dat tie toate aceste detalii despre viata ei sexuala. laughing

| Catrice explică (pentru wildthing):

Lol ne știm de 5 ani logic duh

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa nu te intereseze pe tine viata sexuala a prietenei tale, ca asta este foarte urat si inacceptabil.

Vezi de pasarica ta, de viata ta persoanala si nu iti mai baga nasul in intimitatile prietenei sau ale altora.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai ce să înțelegi. Nici să te amesteci.

| dullcat a răspuns:

Sigur.Acum toata lumea are prieteni cu probleme.laughing

Si ce ar trebui sa facem noi? Fiecare e dator sa se satisfaca in masura dorita.In doi ani de zile ar trebui sa te prinzi daca sunteti compatibili sexual sau nu.

| Catrice explică (pentru dullcat):

Soarta,atunci când ai prieteni fiecare are probleme da cine nu are nu știe cum e viatahee hee

| dullcat a răspuns (pentru Catrice):

Din punctul meu de vedere ar fi penibilut ca la aproape 30 sa stau sa scriu problemele prietenilor pe TPU, fara acordul lor, site unde majoritatea populatiei consta in adolescenti.

| Catrice explică (pentru dullcat):

Ah îmi pare rău ca pe tine nu te interesează de alții. Plusca i-am zis ca n-am idee ce ar putea face și ca o sa întreb pe alții de sfaturi (TPU era printre ele) și ea a zis ok deci

| relian a răspuns:

Citi ani ai fatuco, vorbesti de spui ca acu ai venit din Nicaragua laughing din Guineea laughing le faci varza, gacicu ei laughing te doare mintea.

Sa nu va puna necuratu sa faceti copii, ca duceti specia la prapastie, nu-i de mirare de ce in RO e asa cum e.

Nu poate avea sexul dorit, asa si care ar fi acel sex ce sil doreste? E ca si cum as spune, vai nu ma simt bine ca beau lapte de cuc, asa si fara sa spui ce ai vrea, cine sa stie, daca tu nu spui?

A avut 5-6 orgasme, de care de alea mastrubate sau cand a fac ut sex cu iubitu?

Invata sa te exprimi, din ce scrii pe aici arata ca ai uitata sa mai treci si pe la scoala laughing

Prietena asta a ta, sau TU, banui ca despre tien este vorba, cand faci sex cu iubitul tau, nu ajungi la orgasm, cam asta se intelege din ce ai scris.

Deci iubitu tau termina in secunda doi, tu ramai nesatisfacuta, laughing e bun si asa rau.
Dupa ce el termina, te apuci si tio tragi singurica cu diverse ustensile sau fructe, ori legume, ce gasesti si tu prin casa laughing asa ajungi sa ai orgasme la balamuc

Ok te inteleg.Esti de 7 luni deja cu asta si el tot asa termina in cateva secunde.

Ce este de facut? Pune-l sa cumpere un spray, STUD 100 se numeste, are instructiuni, sa dea cu ala pe scula cum spune acolo si o sa termine mai greu, asa poate o sa ajungi si tu sa fii satisfacuta de o scula si nu doar de castraveti sau ce mai folosesti laughing

Nu ai auzit de asa ceva? Dar ce au auzit tu vreodata? Sa te exprimi ai auzit? Invata sa te exprimi, vorbesti de parca esti ala din filmul ala Star wars ioda laughing doar nu esti extraterestra.

Asa ca vorbeste cu iubitu tau, spune-i ca e putin cit face el, tu ramai nesatisfacuta, ca nu-i in regula.

Bine nici nu ai spus cit timp faceti sex, eu doar banui ca ala ar termina asa rapid, dar poate ca esti tu nimfomana, caz in care no sa te sature nici 7 stati de pompieri laughing

Dexci comunicare, folosirea de produse ajutatoare, si doar daca nici asa nu se poate, atunci fiecare pe cararea lui laughing

| Catrice explică (pentru relian):

Pentru limba romana apasati tasta 1...hopa a apărut o eroare, nu putem descifra mesajul userului relian

| VoidEternal a răspuns:

Wait după 5-6 orgasme cu el tot nu e satisfăcută?

Saracu' om...

| CleanHeart a răspuns:

Noi nu putem face nimic, soluția e la ea și la iubitul ei

| Sistemulxxl a răspuns:

Catrice tata e vorba de tine nu? Cauta unul care sa te placa asa de mult incat sa te tina in... priza de 6-7 ori pe zi.

| Catrice explică (pentru Sistemulxxl):

Oh
Wow altul care merge cu prietenii doar sa bea bere și sa vorbească de mașini. Desigur dacă are prietenihee hee

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Catrice):

Nu prea ai dreptate. Nu am timp de baut bere iar masinile nu ma intereseaza. La usa mea am coada de femei sa le rezolv.

| ALM2000RO a răspuns:

Îi o nimfomană, se potrivește perfect descrierea prietenei tale cu trăsăturile nimfomaniei...

| GeorgeCazan a răspuns:

Da ce mai povestiți voi fetele. Cam multe detalii...
Nu prea ai ce sfat sa ii dai. Sex fac...la greu. Poate fi nepotrivire anatomica, dar ea are "5-6 orgasme pe seară", deci nu prea se leagă. Durata iarăși e mare, dacă sunt 5-6 orgasme. Mai degrabă prietena ta e nimfomana, caz în care el nu prea mai are ce face daca "el zice că poate maxim 2 numere pe zi".
O femeie care nu e satisfăcută cu 5-6 orgasme la o partidă și partenerul poate duce 2 partide pe zi, nu e deloc nimfomana.

Deși poate ca prietena ta se gândește la despărțire, despărțirea ar putea sa vină de el. Nu mă întreba cum am intuit.

| Catrice explică (pentru GeorgeCazan):

Pauza la servici e lunga se mai plictisește lumea și începe să-și spună ofurilehee hee

| hipotronic a răspuns:

Salut. Depinde foarte mult care este contextul de fapt. Spre exemplu dacă e nimfomană atunci are nevoie de ajutor specializat. Dacă totuși doar are nevoie de un partener pe măsura așteptărilor ei, fie face un compromis fie alege să de despartă și încearcă să cunoască pe cineva ca și ea.

| Catrice explică (pentru hipotronic):

Zice că termina și f repede în cam un minut dau mai puțin

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Catrice):

Termini intr-un minut? Pai nu te incadrezi la categoria barbati mah pustiule. Poti deveni homo pasiv.

| Catrice explică (pentru Sistemulxxl):

Lmao sunt fata rolling on the floor și din nou nu e vorba de mine dar am văzut cât pricepi

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Catrice):

Esti fata pe naiba. Esti fix un impotent care nu intelege ce i se intampla.

| Catrice explică (pentru Sistemulxxl):

Te mai minti mult, virginel?

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Catrice):

Eu sunt tatal tau poponrl!

| Catrice explică (pentru Sistemulxxl):

Deci de aia nu m-am terminat aseară...mda credeam ca faci treaba mai buna decât vecinu

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Catrice):

Neterminatule, ipotent vii aici sa expui,, problema'' alteia cand de fapt tie iti moare dupa 1 minut si nu poti decat de 2 ori! Ce sa faca o fata cu rama aia a ta? Sa o puna pe varza!

| Catrice explică (pentru Sistemulxxl):

Mai suferi mult ca duci lipsa? Ma plictisești deja

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Catrice):

Daca nu-ti merge scula noi te puem ajuta. Impotentule!

| Catrice explică (pentru Sistemulxxl):

Gata,am înțeles ca n-ai cu ce și nici pe cine fte, nu e nevoie sa repeti