| emm1D24 a întrebat:

Am o prietena foarte buna care are prieten. El vrea de mult timp sa-i dea french, dar ea nu vrea. Motivul nu ii este cunoscut lui, dar eu stiu ca ea refuza deoarece mi-a spus ca nu va fi bine daca face ceva gresit.As avea nevoie de cateva sfaturi mai explicite pe care sa i le ofer.(si nu, aia nu sunt eu!)

6 răspunsuri:
| MariaIurascu00 a răspuns:

Wooow...si eu am pus intrebarea asta pe TPU(cum se saruta cu limba) laughing acum mi-am dat seama... faza este ca nu se explica, fata trebuie doar sa o indrume baiatul e pur si simplu doar deschide gura, daca pot sa zic asa. NOROC prietenei tale!

| emm1D24 explică:

Serios acum! Chiar nu sunt euwinking

| emm1D24 explică:

Mersibig grin

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns (pentru emm1D24):

Bucura-te la maxim, stiu ca esti tulaughing)

| emm1D24 explică (pentru StefanCelMareIubeaFemeileDES):

Chiar nu sunt eu, dar rolling eyes (rolling eyes)

| luanaaaaaa a răspuns:

Buna! Adevarul este ca multi se gandesc prima data cum trebuie sa faca si multora le este frica sa nu greseasca. Infine, nu exista un manual de reguli pentru french kiss,, sau ceva de genul. Acesta vine pur si simplu din instinct.http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw, poate asta te v-a ajuta. Spune-i prietenei tale sa nu isi mai faca griji si sa incerce. Dupa ce v-a incerca o data, v-a vrea mai mult. Mult succes!