| Ella_9296 a întrebat:

Am nevoie de cateva indrumari puppy dog eyes Sunt fata, si am prieten de cateva zile..ne-am sarutat.iar el acum putin timp a vrut sa ma sarute french,dar eu nu stiu cum ce sa faci cu limbva si asalaughing m-am uitat la video-uri pe youtube, dar tot nu m-am pris cum sta treaba.Am auzit chestii gen: totul vine de la sine.dar imi este frica sa nu dau gres,sa nu-i bag limba pe gatrolling on the floor doamne... sfaturi, va rog! Multumesc din suflet!

1 răspuns:
| thedistroyer a răspuns:

Si eu aveam acelasi temeri. Sunt baiat tongue Dar chiar ca totul vine de la sine. Stai calma. Eu unul nu as face mare taraboi daca ar da "gres". TOtul vine de la sine vei vedea. Succes.