| anonim11xx a întrebat:

Am o prietena mai invarsta decat mine, nu e impreuna cu nimeni iar eu vreau sa facem sex de ceva timp si din cate stiu eu nu a facut de ceva timp ...cum ar trebui sa o abordez?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai tu? Dar ea?

| RAY a răspuns:

Direct man si eu am avut o matura, man cu tupeu, nu-i spune nimic sarut apoi daca vrea sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu multa diplomatie happy.

| SkyPilot a răspuns:

Invit-o la o seara impreuna si distreaz-o. La sfarsit o conduci acasa si "te inviti" inauntru daca te gandesti sa o faceti la ea, sau o inviti la un pahar de ceva bun la tine daca preferi terenul tau.

| BoYkAn a răspuns:

Ce pl mea pui ma intrebarea asta, credeam ca un barbat are in instinct raspunsul. te duci la ea sau o chemi la tine sub un pretext de exp ca sa beti o cafea sau un suc sau o pizza *** vezi tu. Si dupa ce termini cu cafeaua sau ce faci tu, te asezi langa ea, o saruti, incepi sa ii pui mana peste tot si nu te opresti pana nu o dezbraci, dar vezi sa nu ramai ca oaia imbracat si ea goala..mai dai si de la tine mai dai si de la ea...si restul te descurci